تاریخ امروز :20 تیر 1403
چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟

یکی از جنجالی ترین موضوعاتی که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت نحوه دایرکت دادن در اینستاگرام به جنس مخالف به خصوص به دختران است. خیلی از مواقع پیش آمده که به طرف پیام ارسال کردید اما اصلا پیام شما را ندیده یا دیده جواب نداده یا اصلا بلاک کرده پس تا آخر با روانکده بمانید تا این موضوع جنجال برانگیز را بررسی کنیم.

قبل از این که به دایرکت طرف بروید مواردی وجود دارد که باید آن ها را راعایت کنید، شما فروشگاهی را در نظر بگیرید، اگر ویترین مغازه ای زیبا باشد توجه شما را جلب می کند یا فروشگاهی با نمایی ساده ؟

هر فرد با دیدن ویترین زیبای فروشگاه وارد آن جا می شود و از آنجا خرید می کند. دایرکت دادن هم به این شرایط است. پیج شما همان ویترین فروشگاه است در قدم اول شما باید پیجی خوب داشته باشید تا بتوایند توجه هر فردی را جلب کنید.

چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟

چگونه پیج اینستاگرام جذابی داشته باشیم

رعایت نکاتی که ذکر می کنیم می تواند به تر تمیز بودن پیجتان کمک کند، در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام هر کسی قبل از آشنایی با شما با پیجتان اشنا می شود و از روی عادت و ناخودآگاه شما را از پیجتان قضاوت می کند.

یوزرنیم یا آیدی اینستاگرام 

سعی کنید از آیدی یا کلمات مسخره به هیچ وجه استفاده نکنید برای مثال: alone boy ، mamadtakpar و… از این نوع آیدی ها به هیچ وجه استفاده نکنید، به جای این نوع اسم ها ترجیه از نام و نام خانوادگی استفاده کنید.

عکس پروفایل

عکسی که در پروفایل اینستاگرام قرار می دهید ترجیحا باید عکسی از گردی صورت شما باشد که در عکاسی به اصطلاح پرتره نام دارد. از گذاشتن عکس قدی خودداری کنید چون صورت شما دیده نمی شود.

از گذاشتن عکس های متفرقه در پروفایل مانند عکس تام هاردی ، عقاب و …. اکیدا خودداری کنید. با عکس پروفایل عقاب کمتر کسی شما را جدی می گیرد.

بیو اینستاگرام

از نوشتن جملات انگیسی پرهیز کنید ، انگلیسی نوشتن نشانه لاکچری بودن نیس ” فارسی بنویس همه متوجه بشن “.

نیاز نیست رل یا سینگل بودنتان را در بیو اعلام کنید.

می توانید در بیو به رشته تحصیلی ، شغلتان یا به علایقتان اشاره کنید تا وقتی کسی پیج شما را می بیند بفهمد رشته شما چیست و به چه چیز هایی علاقه دارید

پست های پیج

این بخش که به نظر شخص بنده مهم ترین مورد در بین موارد شاره شده است. باید عکس هایی از شما با کیفیت بسیار بالا و عالی باشد حتی یک لول هم بالاتر از عالی.

عالی بودن عکس های شما مهم ترین دلیل تفاوت شما با سایر پسران است. سعی کنید هر چند وقت یکبار به آتلیه عکاسی بروید و از خود عکس بگیرید و در پیج قرار دهید.

چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟

عکس گرفتن از خودتان نوعی سرمایه گذاری به حساب می اید که پیشنهاد می کنم حتما این سرمایه گذاری را روی خود انجام دهید. حتی در بد ترین حالت 10 یا 20 سال بعد به عکسهایتان نگاه می کنید واز عکس های گرفته شده در گذشته  لذت خواهید برد

سعی کنید عکس های چند نفره با دوستانتان را هم در پیج قرار دهید تا هر کسی به پیجتان سر میزند بفهمد که شما آدم اجتماعی هستید و ارزش وقت گذاشتن را دارید

شرایط رابطه قبل ازدواج بیشتر بخوانید: شرایط رابطه قبل ازدواج

همچنین بخوانید: پیشنهاد مستقیم دوستی به جنس مخالف

چگونه بهش پیام بدهم

حالا بعد از مواردی که ذکر شد میرسیم به بخش شیرین ماجرا دایرکت دادن.

حالت اول ( هم شما او را فالو کرده اید هم او شما را )

به طبع استوری ریپلای کردن بهترین گزینه است زیرا شما را محتاج نشان نمی دهد و حرکت قابل قبولی برای شروع یک مکالمه است.

حالا این سوال پیش می آید که هنگام ریپلای از چه جملاتی استفاده کنیم یا اصلا چه بگوییم؟ ریپلای زدن یک فرمول دارد که به شرح زیر است.

فرمول ریپلای زدن استوری :  با مزه بودن + مقداری شیطنت

ریپلای زدن هم یاد دادنی نیست و قواعد خاصی ندارد باید تجربه کسب کرد و فهمید در چه شرایطی چه چیز چیز هایی باید گفته شود. حالا بر فرض این که شما بهترین جواب را ارسال کردید، اگر پیج تر و تمیزی داشته باشید مطمئن باشید حتما جواب شما را خواهد داد.

حالت دوم ( تازه میخواهید فالو کنید)

شما فرد را فالو می کنید اگر بک داد که هیچ اگر نه پس ماجرا کلا کنسل است، پس در این مرحله است که پیج تر و تمیز برای بک گرفتن در اولویت قرار می گیرد.

اگر طرف بک داد تبریک می گویم مرحله اول را با موفقیت سپری کردید.

حال میرسیم به مرحله دوم که فوت کوزه گری در این مرحله خلاصه میشود در این بحش  5 یا 6 تا از عکس های او را لایک می کنیدو مدتی صبر می کنید تا حضور شما را حس کند و مطمئن شوید که لایک های شما را دیده است.

چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟

بعد یکی از عکس هایش را به خودش فوروارد یا ارسال می کنید و یک جلمه در باره آن می نویسید برای مثال ” این عکس چه حس و حال خوبی داره”، وقتی در جواب جمله ای گفت یا تشکر کرد شما باید یک ویس برای فرد مقابل ارسال کنید چون احساسات از طریق ویس خیلی بهتر منتقل می شود.

سعی کنید لابه لای گفت و گو هایتان از این جمله استفاده کنید” راستش عکساتو دیدم ، ازت خوشم اومد واس همین پیام دادم”. از نظر خیلی ها شاید این جمله محتاجانه به نظر برسد اما یک راس سر اصل مطلب رفتن شجاعت شما را نشان می دهد که خیلی ها این شجاعت را به خرج نمی دهند.

در نتیجه شما از طرف عکس العمل مثبت یا منفی دریافت خواهید کرد که در هر صورت شما جواب خود را گرفته اید و از بلاتکلیفی خارج شده اید.

کلام آخر

با تمرین و تکرار موارد ذکر شده شما 5 قدم از هم نوع های خود جلو خواهید افتاد و بهترین روز ها در انتظار شما خواهد بود.شما چه راه و روش هایی می شناسید و نظر شما درباره این مقاله چیست با ما در میان بگذارید.

 

4.5/5 - (38 امتیاز)