تاریخ امروز :7 اسفند 1402
از کجا بفهمم شوهرم خیانت می کند؟

از کجا بفهمم شوهرم خیانت می کند؟

امروزه به دلیل تغیرات به وجود آمده در فرهنگ جامعه ی امروزی، خیانت در بین روابط زناشوییی به ویژه در مردان افزایش یافته است و به دلیل این که زنان در مسائل عاطفی بسیار حساس هستند هر تغییر کوچک در رفتار شوهرشان را زود متوجه می شوند و زمانی که تغییراتی در رفتار شوهرشان را می بینند به وفاداری شوهرشان شک می کنند و نسبت به وفاداری شوهر خود مشکوک می شوند. اما یک زن باید از کجا بداند که شوهرش به او خیانت می کند؟ در این مقاله به این سوال پاسخ خواهید داد و به بررسی راه های فهمیدن خیانت های شوهر خواهیم پرداخت.

نشانه های خیانت مرد به زن

اول از همه باید این نکته را بدانید هیچ مردی از روی خوشبختی اقدام به خیانت نمی کند اما در هر حالت خیانت عملی توجیه پذیر نیست همچنین خیانت به یکباره صورت نمی گیرد و زن و مرد به صورت ناخواسته در مدت طولانی درگیر خیانت می شوند و زمانی می رسد که نه راه پیش دارند نه راه پس به طوری که دیگر احساس آرامش درونی ندارند.

بیشتر بخوانید: چگونه شروع کننده رابطه باشیم

اما در زمان خیانت مرد به زن، مردان طوری رفتار می کنند تا خیانت خود را پنهان کنند در این قسمت از مقاله به بررسی رفتار هایی که مردان در زمان خیانت انجام می دهند را به شما خواهیم گفت پس تا آخر این مقاله را دنیال کنید.

همسرتان بیش از حد شما را تعریف می کند

همسرتان بیش از حد شما را تعریف می کند

یکی از علت هایی که ممکن است برای شما غیر منطقی به نظر برسد این است که تعریف کردن بیش از حد از همسرش است. شاید این تعریف و تمجید کردن در اوایل برای شما جذاب باشد اما زیاده روی در این کار علامت خطر است.

قطعا برای شما هم این سوال پیش خواهد آمد که چرا همسرم به طور ناگهانی این قدر مهربان شده است و به صورت بی سابقه از شما تعریف و قدردانی می کند؟ علت این تعریف کردن این است که همسرتان می خواهد حواس شما را از خیانت کردن خود پرت کرد تا شما به خیانت کردن او مشکوک نشوید.

مردان از این تکنیک برای گمراه کردن حواس دوستان و خانواده استفاده می کند تا هیچ کسی بویی از خیانت او نبرند.

نکته: اگر همسر شما از زمان آشنایی از شما تعریف و تمجید می کند و همیشه برای شما سر و زبان می ریزد نشان دهنده دوست داشتن شما است یعنی همسرتان شما را دوست دارد و همسر شما جزء این دسته مردان نیست.

بیشتر بخوانید: چگونه شوهر پیدا کنم؟

برنامه های کاری غیر منتظره و دورهمی مشکوک

از دیگر نشانه هایی که نشان می دهد همسرتان به شما خیانت می کند این است که برنامه های کاری غیر منتظره می ریزد و شما را در جریان نمی گذارد و یا به دورهمی هایی مشکوکی می رود که شما در آن جا هیچ کس را نمی شناسید و شما را نمی برد به عنوان مثال : همسرتان تا آخر شب سر کار می ماند و یا اگر همسرتان شما را به این مهمانی ها دعوت نمی کند و همیشه ادعا می کند که سرش شلوغ است ولی زمانی که به خانه بر می گرد سر حال بر می گردد قطعا خیانتی در راه است

خانه را به صورت پی در پی ترک کند

خانه را به صورت پی در پی ترک کند

اگر همسرتان با دلایلی احمقانه خانه را ترک می کند یا دزدکی از خانه خارج می شود و در زمان ترک خانه این جملات را می گوید  ” می رم از فروشگاه یه چیزی بخرم”، “دوستان همین دور برن، برم ببنمشون بیام”، “حوصلم سر رفته و می رم ببینمشون ” شاید خیانتی در کار باشد اما اگر می خواهید مطمئن شوید به او در زمان رفتن از خانه بگویید که “من هم با تو می آیم”، اگر برای نیامدن شما بهانه آورد مطمئن شوید که همسر شما دور از چشم شما کاری را انجام می دهد

شماره های ناشناس و مکالمه های رمزی

شماره های ناشناس و مکالمه های رمزی

اگر شوهرتان در برخی از تماس ها می خواهد که تنها باشد و در حضور شما نمی تواند حرف بزند و از کلمات تک سیلابی مثل آره، باشه، بله و …. استفاده می کند و معذب می شود شما باید به همسر خودتان مشکوک باشید و گوشی و شماره های او را چک کنید این نکته را نیز به یاد داشته باشید مردان خیانت نام معشوقشان را با نام دیگری ذخیر می کنند و با کلمات رمزی و مشکوک با او حرف می زنند.

پیدا کردن وسایلی برای جلوگیری از بارداری

قبل از گفتن این نشانه به شما توصیه می کنیم که وسایل ضد بارداری مثل کاندوم را خودتان نگه دارید و در زمان نیاز استفاده کنید. اما اگر شما در زمان رابطه ی جنسی از کاندوم استفاده نمی کنید پیدا کردن کاندوم از ماشین، محل کار یا اتاق همسرتان نشان دهنده ی خیانت همسرتان به شما است.

بیش از حد به ظاهرش رسیدگی می کند

بیش از حد به ظاهرش رسیدگی می کند

تغییر رفتار در مردان یک نشانه از خیانت مردان به همسر خود است اما تغییر ظاهر یک علامت بارزتر مردان خیانتکار است و اگه همسر شما زمانی که از خانه خارج می شود و به خود بیش از می رسد باید به همسر خود مشکوک شوید مخصوصا اگر همسر شما قبلا این کار را نمی کرد باید مطمئن باشید که همسرتان به شما خیانت می کند.

کلام آخر

اگر همسر شما این نشانه ها را دارد به این معنا است همسرتان به شما خیانت می کند. شما هم می توانید تجربیات خودتان را برای ما در سایت روانکده کلیک کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

6 یک نظر

 1. حسن نوری پاسخ

  سلام دوست عزیز
  برای کسب مهارت (سیاست در محیط کار ) دوره کلاس هم دارید که بهتر مهارت کسب کنیم ?

 2. اصغر صمدی پاسخ

  شما حق دارید ناراحت بشید چون این شرایط خیلی سخته و باید با ناراحت شدن بتونی اونو تحمل کنی و از سر بگذارانی در واقع در تمام دنیا و در اکثر خانواده ها همچنین تبعیضای و حتما که بیشتر نیز دیده شده است. بعضی اوقات ادم هر کاری میکنه تا نظر دیگران را نسبت به خود تغییر بدهد و این اصلا کار درستی نیست زیرا شما باید برای خودتان درست زندگی کنید و در چنین شرایطی به تایید دیگران نیازمند نباشید حتی پدر ومادرتان یادتان باشد که درست زندگی کردن و توجه نکردن به عکس العمل اطرفیان میتونه کمک کننده باشه درست مانند یک کودک تا موردی برای ناراحتی نداشته باشد شاد است اما زمانیکه موردی ناراحتش کرد واکنش نشان میدهد.باید یاد بگیریم شاد بودن دلیلی نمیخواهد این غمگین بودن است که نیاز به دلیل دارد

 3. امیر فرهادی پاسخ

  نگاه متفاوت و جذابی بود. کاربردی و تأثیرگذار. کلا «عمل کردن» خاصیت زیادی دارد و معمولا راه‌گشاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *