تاریخ امروز :7 اسفند 1402
چگونه شوهر پیدا کنم؟

چگونه شوهر پیدا کنم؟

یکی از دغدغه های بسیاری از دختران پیدا کردن خواستگار مناسب برای ازدواج است اما زمان و اعتماد به نفس کافی برای آشنایی با مردانی با معیار های مورد نظرشان را ندارند اما هم اکنون سوالی که در ذهن دختران وجود دارد این است که چگونه شوهر پیدا کنم و این سوال را با دیدن ازدواج دوستان و آشنایان خود در ذهن خود تکرار می کنند. در این مقاله از سایت علیررضا روانکده به بررسی راه های پیدا کردن خواستگار مناسب برای ازدواج خواهیک پرداخت.

چگونه خواستگار پیدا کنم؟

اگر دختران برخی از مهارت ها را یاد بگیرند و موانع ذهنی نادرست خودشان را کنار بگذارند می توانند به آسانی ازدواج کنند اما برای ازدواج کردن دختران باید چه مهارت های یاد بگیرند و چه کار هایی را باید انجام دهند تا ازدواج آن ها آسان شود. این کار ها عبارتند از:

  • سعی کنید در مجلس های زنانه و مهمانی ها با لباس آراسته و زیبا حضور داشته باشید و همیشه در بحث های این مجلس شرکت کنید.
  • بیشتر دور و بر خانم هایی باشید که پسر مجرد دم بخت دارند.
  • در جاهایی مثل دانشگاه، محل کار و …. که آقایان نیز حضور دارند همیشه آراسته، باشخصیت و سر و سنگین باشید زیرا مردان از خانم هایی که در اجتماع سر و سنگین هستند خوششان می آیند و جذب این نوع زن ها می شوند.
  • در مکان هایی مانند دانشگاه، محل کار و …. فکر خود را عرضه کنید و در اجتماع فعال باشید.
  • سعی کنید به جاهایی بروید افرادی با سلایق و علایق شما به آن جا می روند به عنوان مثال اگر فردی هنری هستید و دوست دارید همسرتان فردی هنری باشد، بیشتر به کافه هایی بروید افراد هنرمند می روند.
  • از فضای مجازی استفاده کنید.

چگونه کیس ازدواج پیدا کنیم؟

چگونه کیس ازدواج پیدا کنیم؟

دختر خانم هایی که به فکر ازدواج با یک فرد ایده آل هستند اصلا خوشایند نیست که برای ازدواج و رابطه پیش قدم باشند و اگر این نوع رابطه ایجاد شود در آینده برای آن ها مشکل ساز خواهد شد اما خانم ها می توانند به جای پیش قدم شدن ترفند هایی را اجرا کنند پسر ها خودشان پیش قدم شوند این ترفند ها عبارتند از:

بیشتر بخوانید: چگونه دل همسرم را نرم کنم؟

برای ازدواج کردن عجله نکنید

حتما به این نکته توجه کنید که نباید برای ازدواج عجله داشته باشید زیرا در این نسل سن ازدواج افزایش یافته است و بیشتر دختران در سن سی سالگی ازدواج می کنند به همین دلیل نیازی نیست برای ازدواج عجله داشته باشید و سعی کنید فرد ایده آل خود را پیدا کنید تا شریک مناسبی برای زندگی شما باشد.

اعتماد به نفستان را بالا ببرید

اعتماد به نفستان را بالا ببرید

داشتن اعتماد به نفس خصوصیتی است که مردان را بیشتر جذب شما می کند و خوشبختانه اعتماد به نفس خصوصیتی است که می توان آن را یاد گرفت و ارتقاء داد و هر چقدر اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید مردان بیشتری را جذب خودتان می کنید و حتی اگر اعتماد به نفس کمی دارید وانمود کنید که یک دختر با اعتماد به نفس هستید و خودتان را در هر شرایط دست کم نگیرید
شما این کار را می توانید با پوشیدن لباس های شاد و جذاب به دیگران نشان دهید و به تدریج کار های شاخص تری انجام دهید همچنین یکی از کار های نشان می دهد اعتماد به نفس دارید این است که خوئتان را با خانم های دیگر مقایسه نکنید.

از آشنا شدن با افراد ترسی نداشته باشید

اگر می خواهید با یک فرد ایده آل خودتان برای ازدواج کنید نباید خودتان را به افراد نزدیکتان محدود کنید زیرا نیمه گمشده ی شده در این حوالی است و برای پیدا کردن آن باید از خانه خودتان خارج شده و به فعالیت های اجتماعی بپردازید و به افرادی که می خواهند به شما نزدیک شوند فرصت دهید و از آن ها با آغوش استقبال کنید.

برای این که با آدم جدید آشنا شوید باید با اعتماد به نفس از خانه بیرون بیایید و فعالیت های اجتماعی خود را افزایش دهید تا مرد ایده آل خودتان را پیدا کنید. شما می توانید در ارتباط با افراد جدید تجربه های جدیدی را کسب کنید و مردان هوس باز و مردانی که دنبال روابط زود گذر هستند را بشناسید زیرا این مردان برای ازدواج کیس مناسبی نیستند.

بیشتر بخوانید: چه نوع رابطه ای باعث حاملگی می شود؟

از واسطه های کمک بخواهید

در هر شهر، محله و فرهنگی افرادی هستند که به عنوان واسطه و معرف ازدواج شناخته می شوند و شما می توانید برای ازدواج از این افراد کمک بخواهید تا یک شوهر مناسب برای شما معرفی کنند همچنین شما می توانید از خانواده و دوستان متاهل خود بخواهید تا یک فرد مناسب را به شما برای ازدواج معرفی کنند.

در مورد خواستگار هایتان پیشداوری نکنید

در مورد خواستگار هایتان پیشداوری نکنید

اگر خواستگاری شما به صورت سنتی باشد نباید دلهره داشته باشید و فرد مقابل بدون این که حرفی یا حرکتی بزند قضاوت نکنید و به این فکر نکنید که با یک جلسه خواستگاری مجبور به ازدواج خواهید شد و به راحتی با این موضوع کنار بیایید.

با خواستگارتان مانند یک کاغذ سفید رفتار کنید زیرا قضاوت مثبت و منفی در کسی که هنوز در مورد آن چیزی نمی دانید آزار دهنده است.

با وقار باشید

همه ی مردان به دنبال زنی با وقار و با شخصیت هستند که تا پایان عمر در کنار او بماند زنی که اهل شکایت و نق نق کردن نباشد و روزش را با این کار ها خراب نکند. مرد ها زنی را می خواهند که همیشه حمایت کند و در موقعیت های حساس به او کمک کند پس در نتیجه با دوری کردن از برخی رفتار ها و سبک های زندگی، خانمی شخصیتی متین داشته باشید.

کلام آخر

همیشه این را در نظر بگیرید که ازدواج همه چیز نیست اما یکی از راه های رسیدن به خوشبختی و سعادت ازدواج کردن است اما اگر می خواهید ازدواج کنید و اشکالی در خودتان می بیند به رفع آن ها بپردازید.

شما هم می توانید تجربیات خودتان را در مورد پیدا کردن شوهر برای ما در سایت علیررضا روانکده کامنت کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

3 یک نظر

  1. آوا پاسخ

    بعضی ها سر کار نمیروند به مهمانی نمیروند رفت و آمدی ندارند و در فامیلشان نیز پسری ندارند اینا همش الکیه کسی که شانس نداره نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *