تاریخ امروز :15 خرداد 1403
چگونه از دوست پسر خود انتقام بگیریم

چگونه از دوست پسر خود انتقام بگیریم

انتقام گرفتن ذهنیتی است که بعد از جدایی از دوست پسر یا دوست دختر و حتی همسر پدید می آید و کاملا عادی است و بیشتر کسانی که خیانت می بینند به انتقام گرفتن فکر می کنند و روزانه بار ها و بار ها به این فکر می کنند که چگونه می توانند از کسی که به او خیانت کرده است انقام بگیرد.

در این بازه زمانی با سوالات متفاوتی مواجه می شود که آیا انتقام گرفتن کار صحیحی است یا این روشی که من برای انتقام گرفتان انتخاب کرده ام می تواند مفید و کار ساز باشد؟ با ما در ادامه این مقاله با روانکده همراه باشید تا این موضوع پر مخاطب را با هم بررسی کنیم.

خیانت دیدن از طرف مقابل

از سخت ترین لحظاتی که  هر کسی آن را تجربه کرده است خیانت است. خیانت می تواند دلایل محتلفی داشته باشد. می تواند سر یک دعوای بزرگ به جدایی انجامد یا نا گهانی و بدون هیچ خبری این اتفاق صورت گیرد، حتی اگر هیچ کدام از این ها نباشید سر یک بهانه کوچیک جدایی شکل می گیرد.

همه این ها سبب می شود شوک بزرگی به طرف مقابل وارد شود زیرا احساسات و غرورش خورد می شود، حاصل همه این ها به انتقام ختم می شود.

چگونه از دوست پسر خود انتقام بگیریم

همچنین بخوانید: از کجا دوست پسر پیدا کنیم؟

مدتی می شود به دوست پسر خود مشکوک شده اید و احساس نا خوشایندی به شما از جانب او دست می دهد. سعی می کند به هر بهانه ای شما را بپیچوند.

وقتی کنار هم هستید به شما توجی نمی کند و فقط سرش تو گوشی است. این فکر به شما دست می دهد که آن همه توجه، عشق و علاقه چی شد.

بعد از گذشت مدتی کوتاه و با مشاهده شواهد متوجه می شوید که بوی خیانت می آید. در چنین وضعیتی احتمالا شما احساس طردشدگی، بی ارزشی، تنهایی و غم می‌کنید و بعد از چند روز تصمیم می‌گیرید که بخاطر خیانتش انتقام بگیرید و اجازه ندهید آب خوش از گلوی او و عشق جدیدش پایین برود.

قول ازدواج گرفته اید و ولی به آن پایبند نبوده

حتما برای شما هم پیش آمده از دوست پسرتان قول ازدواج را گرفته اید اما بعد از مدتی به دلایل و بهانه های مختلفی زیر قولش میزند و به ازدواج پا نمی دهد و شما دیگر از آن رابطه سرد می شوید و دلتان برای ادامه رابطه گرم نمی شود.

راه هایی که افراد برای انتقام گرفتن از عشق سابق استفاده می کنند

عموما افرادی که خیانت می بینند از روش هایی برای انتقام گرفتن استفاده می کنند که به شرح زیر است:

  • بردن آبروی دوست پسر بین دوستان و فامیل
  • فاش کردن یکی از رازهای مهمش دربین دوستان و آشنایان و بدنام کردن او
  • برقراری ارتباط عاشقانه با یکی از دوستان یا  فامیلان نزدیک او برای انتقام
  • تهدید به درمیان گذاشتن ارتباط قبل از ازدواج با نامزد جدید و خانواده‌اش
  • تهدید به پخش کردن عکس های شخصی ( بعضی مواقع )
  • شکایت از او ( بعضی اوقات )
  • مطرح کردن این موضوع در خانواده برای ایجاد حس ترس در طرف مقابل

چگونه از عشق سابق خود انتقام بگیریم

حال میرسیم به موضوع اصلی، یعنی بهترین راه حل برای انتقام گرفتن از عشق سابق چیست؟

حس انتقام بعد از شکست عشقی کاملا عادی و نرمال است اما به نظر شما انتقام گرفتن می تواند احساسی که شما دارید را کاملا برطرف کند یا خیر؟

چگونه از دوست پسر خود انتقام بگیریم

شرایط رابطه قبل ازدواج بیشتر بخوانید: شرایط رابطه قبل ازدواج

همچنین بخوانید: چگونه در اینستاگرام دوست دختر پیدا کنیم

در جواب این سوال باید گفت خیر، حس خوشایندی که بعد از انتقام به شما دست می دهد کاملا موقتی و نا پایدار است. باید از راهی جلو بروید که حس خوشایند شما کاملا پایدار باشد و طرف مقابلتان حسرت این را بخورد که چرا شما را از دست داده و حس پشیمانی به او دست بدهد.

این راه چیست؟ بهتر است روی خودتان سرمایه گذاری کنید و به پیشرفت و بهتر شدنن خودتان تلاش کنید. به بیان کاملا ساده یعنی باید روی حال خوبتان کار کنید خود را خوشحال تر و شاد ازگدشته نشان دهید

روی خودتان کار کنید

در قدم اول باید سعی کنید زندگیتان را بهتر کنید شاید این نوع دیدگاه آنچنان برای شما جالب نباشد اما سعی کنید با این روش و دیگاه جلو بروید زیرا بهترین و بی دردسر ترین راهی است که می توانید انتقام خود را از طرف مقابل بگیرید.

باید این حس را در طرف مقابل ایجاد کنید که بدون او زندگی خیلی بهتر و شاد تری دارید و او مرتکب اشتباه بزرگی شده که شما را رها کرده است. این نکته حائزاهمیت است که کارهایی که برای خوشحالی انجام می دهید باید روی خودتان و ویژگی های خودتان باشد.

به زبان ساده برای این که خوشحال شوید روی خودتان کار کنید نه روی افراد دیگر

بعد از شکست عشقی چه کار های انجام دهیم

سعی کنید بعد از شکست عشقی طرف را کلا کنار بگذارید. گوشه گیری نکنید و و با دوستان و آشنایانتان قرار بگذارید، معاشرت کنید و خش بگذرانید.

کار هایی که به آن ها علاقه دارید را انجام بدید، به خرید بروید لباس های تازه و زیبایی بخرید و اگر در توانتان بود استوری هایی هم از حال خوبتان بگذارید تا او بداند که شما دارید زندگی خودتان را به بهترین شکل پیش می برید.

مطلب مرتبط: چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم

گفت و گو با روانشناس

بعد از تمام این راه هایی که مورد بررسی قرار دادیم آخرین راه حل مشاوره و گفت و گو با روانشناس است. سعی کنید با روانشناس حرف بزنید و دغدغه ها و احساسات خود را با او در میان بگذارید. مطمئن باشید به دلیل تجربه بالایی که دارند می توانند بهترین راه حل را برای شما پیشنهاد می کند.

چگونه از دوست پسر خود انتقام بگیریم

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی انتقام گرفتن از دوست پسر پرداختیم و گفتیم که بهترین راه حل برای انتقام گرفتن سرمایه گذاری روی خود و تلاش برای پیشرفت فردی است. نظر شما در این باره چیست؟ شما چه راه هایی می شناسید که میتوان از دوست پسر انتقام گرفت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

همچنین برای دریافت مشاوره های تخصصی در هر زمینه ای می توانید با روانکده در تماس باشید.

5/5 - (21 امتیاز)