تاریخ امروز :20 تیر 1403

تکنیک های مثبت اندیشی

تقریبا هر اتفاقی که ما در زندگی خود رقم میزنیم بستگی به جهان بینی دارد که ما در زندگی خود پیشه میکنیم یعنی کل اتفاقاتی که برای ما می افتد زوایای بسیار مختلفی دارد که به ما بستگی دارد که از کدام زاویه به آنها نگاه کنیم. امروز به افراد و موسسات زیادی هستند که سعی میکنند که مردم را به مثبت اندیشی دعوت می کنند  تا بتوانند پکیج های مختلف خود را به آنها بفروشند و این کار را انقدر به صورت کاذب انجام میدهند که در طول زمان به یک موضوع زرد تبدیل شده و دیگر کسی رغبتی برای پیگیر این موضوع ندارد ولی ما باید بدانیم که این داستان خیلی مهم تر و عمیق تر از آن چیزی است که بیشتر افراد به آن بصورت سطحی می پردازند.

تکنیک های مثبت اندیشی

مثبت اندیشی یک رویکرد به زندگی است که فرد در آن سعی میکند که از طرف مثبت به بیشتر اتفاقات نگاه کند و بتواند که زوایایی مثبت هر موضوعی را برای خود پررنگ کند و زوایای منفی آن را برای خود نادیده بگیرد و یا اینکه تلاش کند در مزک توج خود آنها را قرار ندهد. مثبت اندیشی به این معنی نیست که بصورت کاذب به موضوعات نگاه کنیم و اینکه خودمان را گول بزنیم بلکه به این معنی است که سعی کنیم در هر اتفاقی چیزهایی برای خودمان پیدا کنیم که از آنها لذت ببریم.

آیا-رابطه-خشن-خطرناک-است-یا-می-تواند-باعث-سقط-جنین-شود؟ بیشتر بخوانید: آیا رابطه خشن خطرناک است یا می تواند باعث سقط جنین شود؟

مطلب مرتبط: معنی اعتماد به نفس چیست؟

جهان بینی ما باعث میشود که نسبت به آن درباره اتفاقات اطراف خودمان تصمیم بگیریم پس بصورت مستیم طرز نگاه ما بر روی آینده و زندگی ما تاثیر گذار است امروز ما در سایت روانکده قد داریم که به این موضوع بپردازم که چگونه می توانیم  اندیشه خود را تغییر دهیم و راه های درست حرکت در سمت مثبت اندیشی چیست. اگر شما هم قصد تغییر اساسی در زندگی خود دارید باما در ادامه این مطلب همراه باشید.

5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک گذاری