تاریخ امروز :19 تیر 1403

استوری های مناسب برای برگداندن عشق سابق

یکی از سوال هایی که اکثر دختران و پسران در جلسات از من می پرسند این است که چگونه می توانیم عشق سابق خود را برگرداینم یا چه استوری هایی بزاریم که او به این فکر بی اتفد که به رابطه بازگرد. با روانکده در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع پر تنش را با هم بررسی کنیم.

چه استوری هایی بزارم که عشقم برگرده

قبل از این که استوری های مختلف را در دسترس شما قرار دهیم باید یک سری موارد را بدانید اگر قصد این را دارید که به رابطه قبلی خود باز گردید پلی را سالم نگه داشته باشید که بتوانید کنار هم برگردید و با هم هنگام کات جوری رفتار نکرده باشید که دیگر نتوانید به صورت هم نگاه کنید.

یگی دیگر از مواردی که هنگام کات باید راعایت کنید اکثر جوانان آن ها را رعایت نمی کنند کوچک کردن خود در برابر جنس مخالف است یک سری رفتار ها وجود دارد که با انجام آن ها نه تنها وضعیت را بهتر نمی کنید بلکه خود را در برابر او کوچک و پست نشان می دهید

استوری های مناسب برای برگداندن عشق سابق

حالا منظور از کوچک شدن و پست چیست؟

 • التماس و اصرار
 • ضعیف نشان دادن
 • پیام دادن زنگ زدن پی در پی
 • هر چه گفت فقط بگویید چشم
 • فرستادن واسطه
 • تهدید کردن

وقتی تصمیم بر این شده که رابطه به پایان برسد پس اصرار نکنید چون فقظ وضع را بد تر میکنید و فاصله بین شما  زیاد و زیاد تر می شود.

 

 

 

یکی دیگر از مهم ترین نکته هایی که باید رعایت کنید صبر کردن است. خیلی شده در چنین شرایطی افراد حرف هایی را به زبان آورده اند که بعد از مدتی پشیمان شده اند و فقط به دلیل تصمیم جساسی و در جوی که قرار داشتند آن سخنان را به زبان آورده اند.

پس بهتر است در چنین شرایطی صبر پیشه کنید و تصمیم درستی بگیرید تا وضع را بد تر  نکنید، چون هر چه قدر شرایط و وضع موجود را بد تر کنید برگشت به رابطه قبلی سخت خواهد بود.

چگونه با رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم؟

یکی از ابتدایی ترین اقداماتی که برای برگشت به رابطه باید انجام دهید این است که ریشه مشکلات و اختلافات خود را بیابید و اول آن ها را برطرف کنید سپس به فکر بی افتید که به رابطه قبلی بازگردید.

این مورد برا بدانید که برگشت به رابطه قبلی نیازمند یکی سری ویژگی ها و المان های خاص است. اگر شرایط شما به گونه ای است که این المان ها را دارا می باشد پس احتمال برگشت به قبلی در شما افزایش می یابد.

در قدم اول وقتی رابطه تمام شد به هر نحوی که باشد باید ارتباط خود را با طرف مقابل قطع کنید و در طول این مدت روی خودتان سرمایه گذاری کنید، وقت انرژی بگذارید، روی رفتار های خودتان کار کنید و آموزش های لازمه را ببینید.

اگر این کار ها را انجام ندهید پس با گذشته چه فرقی خواهید داشت ؟ شما همان آدم هستید با همان اخلاق و رفتار ها. اگر شما با همین شرایط به رابطه قبلی باز گردید باز هم با همان مشکلات قبلی مواجه خواهید شد.

در این فاصله زمانی می توانید آموزش هایی را تهیه کنید در زمینه افزایش کاریزما و انرژی مردانه، تا بتوانید خود را به یک مرد ایده آل تبدیل کنید مثلا می توانید پکیج های آموزشی تهیه کنید یا از کتابخانه چند کتاب تهیه کنید یا با چند آدم تجربه دار مشورت کنید.

باید بتوایند در این مدت ویژگی های مردانه خود را رشد و پرورش دهید تا بتوایند تفاوت های چشم گیری ایجاد کنید یعنی بعد از دو ماه وقتی فردی شما را دید بگوید چه قدر تغییر کرده اید.

استوری های مناسب برای برگداندن عشق سابق

هیچ راه میانبری وجود ندارد که سریعا به رابطه قبلی بازگردید مثلا امروز کات کردید 4 روز بعد دوباره بخواهید به رابطه برگردید، خیر این امکان پذیر نیست اگر هم اتفاق بی افتد موقتی است چون شما همان آدم هستید با همان ویژگی های و رفتار، تغییری این وسط شکل نگرفته به همین دلیل همان مشکلات دوباره پیش خواهد آمد.

آیا-رابطه-جنسی-در-ایام-خاص-دینی-مانند-ماه-محرم،-رمضان-یا-شب-قدر-حرام-است؟ بیشتر بخوانید: آیا رابطه جنسی در ایام خاص دینی مانند ماه محرم، رمضان یا شب قدر حرام است؟

نکاتی که برای بازگشت به رابطه قبلی باید رعایت شود

یک سری نکات در ادامه برای شما بیان می کنیم که مجموع آموخته و تجارب افراد بزرگی در این زمینه است و در این مسیر به شما کمک به سزایی می کنند.

 1. از تماس گرفتن های پی در پی و ارسال پیام جدا خود داری کنید
 2. فرستادن فردی برای وساطت خود داری کنید چون تاثیر منفی دارد
 3. با التماس و خواهش کردن فرصت های بعدی خود را می سوزانید
 4. اگر می خواهید به رابطه قبلی برگردید خود را جلوی او خورد نکنید
 5. دلیل حال خوبتان خودتان باشید و وابسته دیگران نباشید
 6. از قرار دادن استوری های غمگین و تیکه دار در شبکه های اجتماعی برهیز کنید
 7. همچنین استوری های شاد هم آنچان قرار ندهید
 8. برای مدتی ارتباط خود را قطع کنید و روی خود کار کنید
 9. ورزش کنید، استخر بروید، باشگاه بروید و با دوستان خود تفریح کنید
 10. روی وضعیت روحی و اعتماد به نفس خود کارکنید و آن را افزایش دهید

استوری برای برگرداندن عشق

این بخش هم آنچنان ساده نیست چون هر قدم شما یک پیام برای طرف مقابل میرساند به همین دلیل باید کمی محتاطانه عمل کنید.

اول از همه بلاکش نکنید، اگر او را بلاک کنید راه ارتباطی شما قطع می شود و کاری از دستتان بر نمی آید نمی توانید چه مستقیم و غیر مستقیم حرف های خود را بزنید.

اگر او را بلاک نکنید او سعی می کند صفحات مجازی شما را دنبال کند و به همین دلیل حس کنجکاوی به او دست می دهد که می توانید از این حس به نفع خودتان استفاده کنید.

نمونه استوری هایی که میتونید بزارید:

1- باشگاه

استوری های مناسب برای برگداندن عشق سابق

2 -طبیعت

استوری های مناسب برای برگداندن عشق سابق

3- خرید

استوری های مناسب برای برگداندن عشق سابق

4- خوراکی

استوری های مناسب برای برگداندن عشق سابق

این تنها نمونه ای از استوری هایی بود که برای شما قرار دایم تا یاد بگیرید چه نوع استوری هایی می توانید بگذارید سعی کنید روی خودتان و پیشرفت خودتان کار کنید و تا جای ممکن ایرادات خود را از بین ببرید و در استوری نشان دهید دارید روی خودتان کار میکنید و  زندگی روزمره خود را ادامه میدهید و حال خوبی دارید.

از  گذاشتن چه نوع استوری خودداری کنیم

یک سری ممنوعات در این مرحله وجود دارد که باید رعایت کنید. از گذاشتن استوری هایی با مضمون ” من از تو نفرت دارم ” و این قبیل استوری ها که چنین مفهومی داشته باشند خود داری کنید چون هیچ سودی برای شما ندارد و اگر هم به رابطه برگردید این حس در او ایاد می شود که شما هیچ کنترلی روی احساسات و عواطف خود ندارید.

در گذاشتن استوری ها خط وسط را رعایت کنید یعنی از گذاشتن استوری های زیاد و پی در پی خودداری کنید. عدم گذاشتن استوری هم توصیه نمی شود. سعی کنید روند قلبی را که طی می کردید طی کنید و عادی باشید.

نکته بعدی هم این ست که به صورت افراطی ناراحتی یا خوشحالی خودتان را بروز ندهید و سعی کنید در تعادل همه چی را نگه دارید.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی یکی از جنجالی ترین موضوعات یعنی برگشتن به رابطه قبلی پرداختیم و مطالب را بیان کردیم. نظر شما در این باره چیست؟ با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین برای دریافت مشاوره می توانید با روانکده در تماس باشید.

3.6/5 - (21 امتیاز)