تاریخ امروز :14 اسفند 1402

از کجا بفهمم دخترم دوست پسر داره؟

امروزه جامعه ایرانی به سمتی رفته که رابطه بین دختران و پسران بیشتر و بیشتر شده و دغدغه بسیاری از خانواده ها این است که آیا فرزندان با جنس مخالفی رابطه دارد یا نه؟

موضوع این مقاله از روانکده به این موضوع پر طرفدار اختصاص دادیم. اگر می خواهید در این مورد اطلاعات کافی و مورد نیاز را کسب کنید تا آخر این مقاله همراه ما بمانید.

چه راه هایی وجود دارد که بفهمیم دختری دوست پسر دارد

یک سری راه و روش هایی وجود دارد که با پیروی از آن ها می توان فهمید که دختری قبلا دوست پسر داشته یا خیر ؟ در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم

از کجا بفهمم دخترم دوست پسر داره؟

از دوستان او پرس و جو کنید

یکی از روش هایی که به عنوان منبع کاملا مطمئن هم به حساب می آید دوستان و آشنایان او می باشد. از خصوصیات بارز دختران می توان به بیان راز های حتی شخصی به دوستان صمیمی اشاره کرد. که این مورد می تواند یک امتیاز امتیاز مثبتی باشد

به راحتی می توان با پرس و جو سوال از دوستان نزدیک او جواب سوال را می توان به راحتی پیدا کرد. اگر به هر دلیلی نتوانستید با دوستان او ارتباط بگیرید یا ارتباط گرفتید اما جواب سوال خود را پیدا نکردید می توانید از فامیل های او مثلا دختر خاله ها یا دختر عمه ها و…. بپرسید.

مطلب مرتبط: چگونه با همکلاسی دختر دوست شویم؟

اعتقادات او را بررسی کنید

اگر او پایبندی شدیدی به اعتقادات مذهبی خود دارد و به این عقیده است که دوست شدن با جنس مخلف خلاف شرع و اسلام است، این گونه دختران احتمال خیلی کمی دارد که قبلا دوست پسری داشته باشند.

این روش هم می تواند جزو سه روش اول برای فهمیدن این سوال باشد. و با بررسی دین و اعتقادات او می توانید به جواب وسال خود برسید اما این مورد را فراموش نکنید که این روش همیشه جواب صد در صدی نمی دهد ممکن است خلاف آن نیز صورت گیرد.

به نحوه گویش و حجاب او توجه کنید

دخترانی که معمولا قبلا با جنس مخالف در ارتباط بودند، خجالت یا دیواری که بینشان بوده، ریخته  است به همین دلیل به راحتی و بدون خجالت و استرس می توانند با پسران ارتباط برقرار کنند و خواسته های خود را بدون هیچ مشکلی بیان کنند.

اما دخترانی که قبلا با جنس مخالف ارتباط نداشته اند معمولا دارای حجاب و عفاف زیادی هستند که می توان از رفتار و صحبت هایشان تشخیص داد ولی کسانی که قبلا دوست پسر داشته اند رفتار های متفاوتی دارند.

از خودش به صورت نا محسوس بپرسید

می توانید در زمان هایی که با هم تنها هستید بحث را باز کنید و با سوال های غیر مستقیم پله پله به جوابی که می خواهید برسید.

از کجا بفهمم دخترم دوست پسر داره؟

با دوستان او معاشرت کنید

یک جمله معروف قدیمی وجود دارد که همیشه می گویند اگر میخوای فردی را بشناسی اول دوستان او را بشناس. دختر یا پسر فرق نمی کند فطرت انسان به گونه ای ساخته شده است که از دوستان صمیمی خود حتی به صورت نا خودآگاه الگو بر میدارد  و رفتار دوستانی که دارد رویش تاثیر می گذارد.

روغن خوب برای رابطه جنسی بیشتر بخوانید: روغن خوب برای رابطه جنسی

مطلب مرتبط: از کجا بفهمم دخترداییم دوستم داره

پس این مورد هم می تواند یک امتیاز طلایی باشد. قطعا دختری که با حیا است با دوستان با حیا رفت و آمد می کند. اگر دوستان او با جنس مخالف در ارتباط هستند و دوست پسر دارند پس احتمال این که دختر مورد نظر شما هم قبلا دوست پسر داشته بالا می رود. اما دقت کنید گفتم احتمالش بالا می رود و باز هم نمی توان از این مورد هم به جواب صد در صد رسید

رفتار های او را بررسی کنید

قبلا توضیح این مورد این نکته را به یاد داشته باشید که بررسی که انجام می دهید باید از حدی بالا تر نرود که موجب عذیت ناراحتی او شود.

خب این مورد نیاز به کمی دقت و ریز بینی دارد. مثلا وقتی با هم بیرون هستید و تلفن او زنگ میخورد و ری اکشن عجیبی نشان می دهد مثلا دست و پایش را گم می کند یا تلفن را جواب نمی دهد و… یا مورد دیگر فردی مشکوک دور و بره شما پرسه میزند که باعث استرس و دست پاچه شدن او می شود می توان به نتایجی دست یافت.

اگر در خانه زیاد سرگرم گوشی است و زیاد با تلفن صحبت می کند و حال او با صحبت با تلفن تغییر می کند می تواند یکی دیگر از نشانه های داشتن دوست پسر باشد.

پیگیر شبکه های اجتماعی او باشید

معمولا افراد بر این باور هستند که شبکه اجتماعی حریم شخصی او هستد می توانند هر گونه خواستند رفتارکنند. شبکه اجتماعی مکانی است که می توان شخصیت فرد را هم از آن طریق شناخت و با دنبال کردن مطالب و پست هایی که درج می کند و نظراتی که بیان می کند به جواب سوال هایی رسید که داشتن دوست پسر هم یکی از این سوال هاست.

مستقیما با خودش صحبت کنید

این مورد دیگر حرفی برای گفتن ندارد و یک راه تر و تمیز برای یافتن جواب سوال است که پیشنهاد می شود اگر می خواهید یکی از این راه ها را امتحان کنید اولویت با همین روش باشد زیرا ممکن است مخطبتان ناراحت شود که چرا مستقیما به خود من صحبت نکردید، به من اطمینان نداری ؟ و از این قبیل مشکلات.

مطلب مرتبط: چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم

از کجا بفهمم دخترم دوست پسر داره؟

با خودش مستقیما صحبت کنید و می توانید در شروع از این نوع سوالات استفاده کنید که نظر تو در باره دوستی با جنس مخلاف چیست و آیا موافق این گونه رابطه ها هستی یا نه ؟ این نوع سوالات می تواند مسائل زیادی را سر باز کند و حتی شاید خودش به دوستی های که داشته است اشاره کند.

کنترل کردن فرزند

یکی دیگر از راه هایی که می توان فهمید فردی با جنس مخالف ارتباط دارد یا نه ، کنترل کردن اوست یعنی می توانید گوشی او و پیام هایی که ارسال می کند را چک کنید تا به جواب سوالتان پی ببرید. اما این روش زیاد توصیه نمی شود. چون تاثیرات منفی می تواند روی فرزند شما بگذارد.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم که چگونه می توان فهمید دختری دوست پسر دارد و راه هایی را با هم مورد بررسی قرار دادیم شما چه راه و روش های می شناسید؟ آیا دوست و آشنایی داشتید که با این موضوع دست و پنجه نرم کرده باشد؟ تجربیاتتان را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

درباره “از کجا بفهمم دخترم دوست پسر داره؟” بیشتر بخوانید:

2 یک نظر

  1. رامین جلالی پاسخ

    استاد گرانمایه جناب آقای مجتبی مصطفایی
    با سلام و احترام؛ موفقیت های چشمگیر در عرصه ادب ، فرهنگ ، هنر ، پژوهش و تحقیقات دیرپای ایران زمین، مرهون سخت کوشی و تلاش های مستمر طلایه داران فرهیخته و اندیشمندی است که زندگی کاری خود را وقف آن نموده اند. برای این مرز و بوم مایه مباهات و افتخار است که اندیشمندانی نظیر حضرتعالی _ و نیز استاد بزرگوار جناب آقای پارسا هموله ” مدیر محترم سایت و انجمن نویسندگان گام برتر _ به چنین جایگاهی ارتقا یافته اند و کماکان چراغ فراروی نسل کنونی و نسل های آینده خواهند بود. امیدوار است تصویری را که ترسیم فرموده اید، چشم انداز ماموریت و اهداف بنیادین ” برند شخصی ” و ” برند کسب و کارتان ” باشد. به امید بهترین ها و روزهای بهتر و بهتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *