تاریخ امروز :26 اردیبهشت 1403
آیا-رابطه-مقعدی-بعد-از-چند-سال-قابل-تشخیص-است؟

آیا رابطه مقعدی بعد از چند سال قابل تشخیص است؟

رابطه جنسی یا سکس عملی بین دو فرد غیر هم جنس است که آمیزش و تمامی کار هایی که به تحریک جنسی اطلاق می شود را در بر می گیرد. میل جنسی در انسان ها و تمامی جانداران یک غریزه طبیعی است که تحریک و ارگاسم پاسخگوی این نیاز جنسی بوده و در زندگی زوجین نقش بسیار پر رنگی دارد.

سکس و روابط زناشویی از بزرگترین و سخت ترین بخش های زندگی زوجین است که به دلیل مزایای بالا باید بسیار مورد توجه قرار بگیرید. به نحوی رابطه جنسی پایه و اساس زندگی های مشترک است که با دریافت مشاوره زناشویی از سایت روانکده می توانید نسبت به خصوصیات خود اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

تشخیص رابطه مقعدی بعد از شش ماه

رابطه مقعدی جایگزین رابطه جنسی در بسیاری از زوجین است که بیشتر به دلیل جلوگیری از بارداری یا فانتزی و تنوع در بین زوجین ترجیح می شود. در آنال سکس دخول آلت مردانه در مقعد زن است که با عوارض بسیاری در عدم رعایت نکات قابل توجه زیر می تواند رخ دهد و آسیب های جدی را به همراه داشته باشد.

  1.     احتمال بروز و افزایش عفونت های باکتریایی
  2.     افزایش خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی
  3.     احتمال بارداری با ریخته شدن مایع منی در واژن
  4.     از راه های انتقال ایدز
  5.     احتمال آسیب و پارگی در مقعد
  6.     احتمال بروز یا همچنین بدتر شدن هموروئید
  7.     احتمال ابتلا به سرطان مقعد
  8.     احتمال ابتلا به کاهش میل جنسی در زنان
  9.     از دلایل سرد مزاجی در زنان

رابطه جنسی در روابط علاوه بر مزایای بالا باعث تقویت ایمنی بدن و آرامش در زندگی می شود که با گذر زمان در بسیاری از زوجین، این عمل کسل کننده و تکراری می شود. به این دلایل فانتزی ها و رابطه مقعدی پا به عرصه می گذارند که در بسیای از مواقع در جهت تنوع دادن به پوزیشن های جنسی از جمله پوزیشن های مورد پسند بیان شده در زیر برای زوجین است.

بهترین پوزیشن های سکسی که میتواند تجربه رابطه ای بهتر را برای شما به ارمغان بیاورد:

پوزیشن داگی استایل (Doggy style)

پوزیشن سگی یا داگی استایل از محبوب ترین شیوه ها در بین زوجین در حین نزدیکی است که در این حالت به دلیل دخول عمیق تحریک نقطه G در زنان را آسان تر می کند. در این حالت زن به صورت چهار دست و پا بوده و مرد در پشت سر او می ایستد در حالی که بالاتنه و بدنش در حالت قوز کرده به شما باشد.

تشخیص-رابطه-مقعدی-بعد-از-شش-ماه

پوزیشن مارپیچی (Corkscrew)

این پوزیشن جنسی به دلیل انجام اشتباه در میان زوجین بسیار کم رنگ شده است که اگر با شیوه صحیح انجام شود، صدی صد به بهترین و محبوب ترین پوزیشن در بین جوانان قرار خواهد گرفت. در این پوزیشن زن نزدیک به لبه تخت روی ران و باز قرار گرفته و ران ها را به یکدیگر فشار می دهد و سپس مرد میان پاهای زن ایستاده و دخول را انجام می دهد.

پوزیشن حالت غوطه وری (Pretzel dip)

این پوزیشن از پوزیشن داگی استایل دخول عمیق تری داشته در حین برقراری ارتباط چشمی، ارگاسم در زنان را آسان تر می کند. در این شیوه خاص و پرطرفدار که امکان لمس قسمت های دست نیافتنی بدن را دارد، زن روی سمت راست پهلو خود دراز کشیده و مرد پای راست شما را جمع کرده و پای چپ را به سمت خود حلقه می کند.

در تمامی پوزیشن ها، آمیزش، نوازش و استفاده از روغن خوب برای رابطه جنسی از مهم ترین بخش های نزدیکی است که زن را برای شروع به ارگاسم اماده می کند. در صورت آماده نبودن پارتنر شما به رابطه جنسی به احتمال زیاد رابطه ای دردناک را تجربه خواهید کرد.

عوارض-خود-ارضایی-از-نظر-علمی بیشتر بخوانید: عوارض خود ارضایی از نظر علمی

پوزیشن دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirls helper)

این پوزیشن از حال هایی است که نقش اصلی را زن اجرا کرده و مرد بیشتر در حالت بی حرکت است. در این پوزیشن مرد دراز کشیده و زن روی الت مرد نشسته و به کمک پارتنر خود بالا و پایین می کند که بسیار در تحریک نقطه G زن تاثیر گذار است .

تشخیص  رابطه مقعدی در حالت کلی اگر به صورت مداوم تکرار شود، با معاینه پزشک زنان به دلیل گشادی و تغیر شکل در اطراف مقعد، به راحتی قابل تشخیص بوده و زمان دقیق آن نامشخص می ماند. رابطه مقعدی در دین اسلام و توسط پزشکان متخصص زنان زایمان به دلیل باکتری های موجود در مقعد توصیه نمی شود.

آیا-در-آزمایش-ازدواج-رابطه-مقعدی-مشخص-می-شود؟

آیا در آزمایش ازدواج رابطه مقعدی مشخص می شود؟

رابطه مقعدی امروزه در بین جوانان به دلیل راحتی در پیشگیری از بارداری، بسیار پر طرفدار شده است که بیماری های مراقبتی را بسیار در حالت مسری افزایش داده است. در آنال سکس علاوه بر انتقال عفونت و احتمال خطر سرطان، با گشادی دهانه مقعد باعث بی اختیاری مدفوع نیز می شود.

رابطه مقعدی یا آنال سکس در آزمایش ازدواج به هیچ وجه قابل تشخیص نبوده و در صورت معاینه توسط پزشک متخصص زنان قابل تشخیص است. پزشکان متخصص زنان زایمان با معاینه مقعد نه تنها رابطه آنال بلکه زمان تقریبی نزدیکی را نیز تشخیص می دهند که با مراجعه می توانید با مشاوره مهارت ارتباطی روابط زناشویی خود را بهبود دهید.

تشخیص آخرین رابطه زن

رابطه جنسی مساله قابل تشخیص با زمان دقیق را نداشته و تنها با شواهد هایی از جمله دید یا وجود اسپرم در دهانه رحم قابل تشخیص است. همچنین هایمن یا پرده بکارت در دختران نیز مشخص کننده اولین رابطه جنسی است که با پاره شدن یا همان از بین رفتن این غشا ماله رو می شود.

پاره شدن پرده بکارت در نظر بسیاری از دختران صحنه ای دردناک به همراه خونریزی است که به دلیل باور های غلط از گذشته است. دلیل این خونریزی به دلیل ترس و منقبض شدن لگن ها است که با آمیزش و نوازش می توان این مساله را حل کرد.تشخیص-آخرین-رابطه-زن

کلام آخر

مشاوره روانشناسی در روابط زناشویی بسیار می تواند تاثیر گذار باشد چرا که امروزه به دلیل استرس ها و مشکلات مالی زیاد، روابط بیشترین آسیب را دیده و دچار مشکل و آسیب های جبران ناپذیر می شود. مشاوره ازدواج همچنین برای زوجین در وهله ازدواج بسیار به جا بوده و آینده را تضمین می کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری