تاریخ امروز :20 تیر 1403

چگونه با همکلاسی دختر دوست شویم؟

بسیاری از پسران فکر می کنند چون فرصتی برای برقراری ارتباط با دختران را ندارند نمی توانند با آن ها رابطه دوستی بچینند ولی این طرز فکر آنچنان صحیح نیس، دوست شدن با دختران نیاز به مهارت های ارتباطی و کلامی می باشد که بتوان توجه طرف مقابل را جلب کرد با روانکده همراه باشید تا این مهارت های ارتباطی را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چطور می توانیم با همکلاسی هایمان رابطه دوستی بچینیم

چگونه طرف مقابل را مجذوب خود کنیم ؟

یک سری ملاک ها وجود دارد که رعایت کردن و پایبند بودن به آن ها ناخودآگاه طرف مقابل جذب شما خواهد شد و نیاز به فرمول یا کار بخصوصی نیست

چگونه با همکلاسی دختر دوست شویم؟

رهبر بودن

دخترا معمولا از پسرایی خوششون میاد که مثل رهبر باشند یعنی مدیریت بلد باشند، تصمیم گیرنده باشند، در کل یعنی خصلت ها و ویژگی های رفتاری یک رهبر را داشته باشند.

اگر دقت کنید اکثر دختر ها معمولا روی پسرایی که شلوغ هستند و تقریبا کنترل کلاس دستشونه کراش میزنند و نا خودآگاه از این دسته از پسر ها خوششون میاد. شما هم سعی کنید چنین ویژگی هایی رو داشته باشید.

البته این نکته رو بدونید برای دوست شدن با همکلاسی ها حتما لازم نیست ویژگی که گفتیم رو داشته باشید. داشتن این خصلت رفتاری فقط چند قدم شما رو جلو تر میندازه

اعتماد به نفس

داشتن اعتماد به نفس در رابطه جزو بهترین ملاک ها برای عاشق کردن به حساب می اید که فرقی هم ندارد که دختر باشید یا پسر اعتماد به نفس چیزی است که هر کسی باید آن را در خود داشته باشد.

وقتی با هم هستید سعی کنید اعتماد به نفسی که در خود دارید را بروز دهید و به طرف مقابل نشان دهید مطمئن باشید که معجزه می کند.

البته استثنایی هم وجود دارد که اگر طرف مقابل از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشد و شما هی اعتماد به نفس خودتان را به رخ بکشید تاثیر عکس می گذارد.

در کنار هم باشید

یکی از اصلی ترین دلایلی که دو فرد با هم وارد رابطه می شوند خارج شدن از تنهایی است، نتایج ثابت کرده است که هر چه قدر دو طرف با هم وقت بگذراند و با هم باشند صمیمیت بیشتر می شود که در نتیجه سبب افزایش علاقه و دوستی بین طرفین می شود.

مطلب مرتبط: چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

زبان بدن تاثیر گذار

تاثیری که زبان بدن در پیشرفت رابطه دارد خیلی زیاد است علاوه بر این که سبب بروز اعتماد به نفس شما می شود احساستان هم از طریق زبان بدن القا می شود. پس زبان بدن را هنگام گفت و گو فراموش نکنید.

صحبت هوشمندانه

این که بدانید چه حرفی را در کدام زمان و مکان بزنید  یک هیچ از بقیه جلوتر هستید. سعی کنید از خودتان و زندگی شخصیتان بیشتر صحبت کنید، صحبت درباره زندگی شخصیان این حس را به او منتقل می کند که آنقدر به او اعتماد دارید درباره زندگی شخصیتان هم با او ضحبت می کنید.

البته سعی کنید هیچ وقت ۱۰۰ در ۱۰۰ خود را تعریف نکیند همیشه ۲۰ درصد از زندگی خود را مرموز نگه دارید تا طرف مقابل کنجکاو فهمیدن آن باشد.

هر چه قدر جذاب تر بهتر

دختر ها عموما جذب پسران خوش تیپ و خوش استایل در کل پسرانی که به ظاهر خود اهمیت می دهند می شوند، پس همیشه سعی کنید به خود و استیال خود برسید

چگونه با همکلاسی دختر دوست شویم؟

در اولین دیدار چیزی توجه دختران را جلب می کند صورت و چشمانتان و ریش و پوششتان است، وقتی در کنار هم هستید سعی کنید تماس چشمی برقرار کنید اگر احل ریش نگه داشتن نیستید حداقل یک ته ریش نگه دارید و لباس های شیک و خوب بپوشید.

خودتان باشید

سعی کنید خود واقعیتان را به طرف مقابل نشان دهید و از فیلم بازی کردن دست بردارید، فیلم بازی کردن آنچنان تکنیک خوبی نیست چون اگر با فیلم بازی کردن شما، به شما علاقه مند شد تا کی می توانید به فیلم بازی کردن ادامه دهید بالاخره روزی دستتان رو میشود. پس بهتر است خود واقعیتان را نشان دهید.

مطلب مرتبط: چگونه دوست دختر داشته باشم؟

آیا-رابطه-جنسی-در-ایام-خاص-دینی-مانند-ماه-محرم،-رمضان-یا-شب-قدر-حرام-است؟ بیشتر بخوانید: آیا رابطه جنسی در ایام خاص دینی مانند ماه محرم، رمضان یا شب قدر حرام است؟

احترام به سلیقه یکدیگر

سعی کنید همیشه به سلیقه یکدیگر احترام بگذارید. این در فطرت انسان هاست و هر کسی دوست دارد که دیگران به سلیقه و علایق او احترام بگذارند.

این طرفند خیلی می تواند طول برو و تاثیر گذار باشد. پس به نظرات و سلیقه های دوست دخترتان احترام بگذارید و تعریف و تمجید کنید.

سوپرایز شدن و غافلگیر شدن

انسان ها برای زندگی کردن نیاز به انگیزه دارند ایجاد انگیزه در طرفین تاثیر بسیار می تواند دلربا باشد. این حس و فکر که امکان دارد ناگهان سوپرایز شوم یک هیجانی در طرف مقابل ایجاد می کند که اورا علاقه مند می کند.

مثلا می توانید بعد از یک هفته کاری با دو بلیط سینما او را سوپرایز کنید یا او را به شام و نهار دعوت کنید با این روش ها به مرور زمان قطعا عاشق شما می شود.

شوخ طبعی

علاقه دختران به گونه ای است که می خواهند با کسی وارد رابطه شوند که آینده خود را با او بسازند، یکی از دلایلی که دختران  وارد رابطه می شوند سرگرمی و وقت گذراندن است، شوخ طبع بودن پسران یکی از ویزگی هایی است که دختران را ترغیب به دوست شدن می کند.

حس خاص بودن انتقال دهید

وقتی با دختری سر صحبت را باز کردید و مدتی هست که با هم صحبت می کنید سعی کنید جوری رفتار کنید که احساس خاص بودن را به طرف مقابل منتقل کنید و او این احساس را دریافت کند که شما به او ارزش قائل هستید.

خوش بو باشید

هیچ چیزی بهتر از خوش بو بودن طرف مقابل را جذب نمی کند. اگر شما دوستی داشته باشید که بوی بد بدهد قبول می کنید با او بیرون بروید؟ هر انسانی بوی مخصوص به خودش را دارد که بسیار دلنشین وخوش بود است به شرطی که بهدشات فردی را راعایت کنید و در بازه های زمانی کوتاه حمام بروید.

مطمئن باشید که اگر بوی خوبی بدهید دوست دخترتان مجذوب شما خواهد شد.

چگونه با همکلاسی دختر دوست شویم؟


مطالب مرتبط:

چگونه با دوست دختر خود در زمان پریودی حرف بزنیم

جملات عاشقانه دلتنگی

از کجا بفهمم دخترداییم دوستم داره

چگونه پشت تلفن با جنس مخالف صحبت کنیم

با خیانت چگونه رفتار کنیم


نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی ویژگی هایی پرداختیم که دختران را زیاد تحت تاثیر قرار میدهد. اگر میخواهید رابطه دوستی با همکلاسی هایتان بچینید و او را به دوست دختر خود تبدیل کنید باید روی خودتان کار کنید و ویژگی های مردانه را در خود افزایش دهید. نظر شما در این باره چیست؟ با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذاری. همچنین برای دریافت مشاوره می توانید با روانکده در تماس باشید.

درباره “چگونه با همکلاسی دختر دوست شویم؟” بیشتر بخوانید: