تاریخ امروز :20 تیر 1403

از کجا بفهمم شوهرم قبلا دوست دختر داشته

یکی از پر برخورد ترین سوالاتی که اکثر خانم ها از من میپرسند این است که چگونه می توانم بفهمم شوهرم قبلا دوست دختر داشته یا نه، دوست شدن با جنس مخالف یک سری ویژگی هایی به او می بخشد با توجه به آن ها می توان فهمید او رابطه داشته قبلا یا خیر. موضوع این مقاله از روانکده به این موضوع اختصاص یافته. اگر می خواهید در این مورد اطلاعات کافی و مورد نیاز را کسب کنید تا آخر این مقاله همراه ما بمانید.

چه راه هایی وجود دارد که بفهمم شوهرم قبلا دوست دختر داشته

یک سری فوت و فن هایی وجود دارد که با پیروی از آن ها می توان فهمید فردی قبلا دوست دختر داشته یا خیر ؟ در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم

از کجا بفهمم شوهرم قبلا دوست دختر داشته

از دوستان او پرس و جو کنید

یکی از روش هایی که به عنوان منبع کاملا مطمئن هم به حساب می آید دوستان و آشنایان او می باشد. مرد ها معمولا با دوستان صمیمیشان حرف میزنند، احتمال اینکه دوستان صمیمی او از این موضوع خبر داشته باشند زیاد است. این مورد می تواند یک امتیاز مثبت برای شما باشد.

به راحتی می توان با پرس و جو سوال از دوستان نزدیک او جواب سوال را پیدا کرد. اگر به هر دلیلی نتوانستید با دوستان او ارتباط بگیرید یا ارتباط گرفتید اما جواب سوال خود را پیدا نکردید می توانید این موضوع را، از فامیل های او که به نظر شما رابطه گرم و صمیمی با هم دارند پیگیر شوید

مطلب مرتبط: چگونه از دوست پسر خود انتقام بگیریم

اعتقادات او را بررسی کنید

اگه شوهر شما پایبندی شدیدی به اعتقادات مذهبی خود دارد و به این عقیده است که دوست شدن با جنس مخلف خلاف شرع و اسلام است، این گونه مردان احتمال خیلی کمی دارد که قبلا دوست دختری داشته باشند.

این روش هم می تواند جزو سه روش اول برای فهمیدن این سوال باشد. و با بررسی دین و اعتقادات او می توانید به جواب وسال خود برسید اما این مورد را فراموش نکنید که این روش همیشه جواب صد در صدی نمی دهد ممکن است خلاف آن نیز صورت گیرد.

به نحوه گویش و حجاب او توجه کنید

مردانی که معمولا قبلا با جنس مخالف در ارتباط بودند، خجالت یا دیواری که بینشان بوده، ریخته  است به همین دلیل به راحتی و بدون خجالت و استرس می توانند با دختران ارتباط برقرار کنند و خواسته های خود را بدون هیچ مشکلی بیان کنند.

از خودش به صورت نا محسوس بپرسید

می توانید در زمان هایی که با هم تنها هستید بحث را باز کنید و با سوال های غیر مستقیم پله پله به جوابی که می خواهید برسید.حالا این سوال پیش می آید که آن سوال ها چیست و چگونه از او بپرسم؟

برای مثال می توانید با این سوال کمی به جواب خود نزدیک شوید:

من معمولا گذشته افراد برایم مهم نیست و آنچنان اهمیتی ندارد اما تا جایی که گذشته در گذشته بماند و روی آینده تاثیر نگذارد.

از کجا بفهمم شوهرم قبلا دوست دختر داشته

آیا-رابطه-جنسی-در-ایام-خاص-دینی-مانند-ماه-محرم،-رمضان-یا-شب-قدر-حرام-است؟ بیشتر بخوانید: آیا رابطه جنسی در ایام خاص دینی مانند ماه محرم، رمضان یا شب قدر حرام است؟

با این دسته از سوالات قطعا مخاطبتان جواب هایی به شما خواهد داد که به کمک جواب ها می توانید به نتیجه و هدفی که داشتید برسید.

مطلب مرتبط: چگونه با همکلاسی دختر دوست شویم؟

با دوستان او معاشرت کنید

یک جمله معروف قدیمی وجود دارد که همیشه می گویند اگر میخوای فردی را بشناسی اول دوستان او را بشناس. دختر یا پسر فرق نمی کند فطرت انسان به گونه ای ساخته شده است که از دوستان صمیمی خود حتی به صورت نا خودآگاه الگو بر میدارد  و رفتاری دوستانی که دارد رویش تاثیر می گذارد.

پس این مورد هم می تواند یک امتیاز طلایی باشد. قطعا فردی که با حیا است با دوستان با حیا رفت و آمد می کند. اگر دوستان او با جنس مخالف در ارتباط هستند و دوست دختر دارند پس احتمال این که فرد مورد نظر شما هم قبلا دوست دختر داشته بالا می رود. اما دقت کنید گفتم احتمالش بالا می رود و باز هم نمی توان از این مورد هم به جواب صد در صد رسید

رفتار های او را بررسی کنید

قبلا توضیح این مورد این نکته را به یاد داشته باشید که بررسی که انجام می دهید باید از حدی بالا تر نرود که موجب عذیت ناراحتی او شود.

خب این مورد نیاز به کمی دقت و ریز بینی دارد. مثلا وقتی با هم بیرون هستید و تلفن او زنگ میخورد و ری اکشن عجیبی نشان می دهد مثلا دست و پایش را گم می کند یا تلفن را جواب نمی دهد و… یا مورد دیگر فردی مشکوک دور و بره شما پرسه میزند که باعث استرس و دست پاچه شدن او می شود می توان به نتایجی دست یافت.

مطلب مرتبط: دوست دختر داشتن خوبه یا بد؟

پیگیر شبکه های اجتماعی او باشید

معمولا افراد بر این با ور هستند که شبکه اجتماعی حریم شخصی او هستد می توانند هر گونه خواستند رفتارکنند. شبکه اجتماعی مکانی است که می توان شخصیت فرد را هم از آن طریق شناخت و با دنبال کردن مطالب و پست هایی که درج می کند و نظراتی که بیان می کند به جواب سوال هایی رسید که داشتن دوست دختر هم یکی از این سوال هاست.

از کجا بفهمم شوهرم قبلا دوست دختر داشته

مستقیما با خودش صحبت کنید

این مورد دیگر حرفی برای گفتن ندارد و یک راه تر و تمیز برای یافتن جواب سوال است که پیشنهاد می شود اگر می خواهید یکی از این راه ها را امتحان کنید اولویت با همین روش باشد زیرا ممکن است مخطبتان ناراحت شود که چرا مستقیما به خود من صحبت نکردی، به من اطمینان نداری ؟ و از این قبیل مشکلات.

با خودش مستقیما صحبت کنید و می توانید در شروع از این نوع سوالات استفاده کنید که نظر تو درباره دوستی با جنس مخلاف چیست و آیا موافق این گونه رابطه ها هستی یا نه ؟ این نوع سوالات می تواند مسائل زیادی را سر باز کند و حتی شاید خودش به دوستی های که داشته است اشاره کند.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم که چگونه می توان فهمید شوهرم قبلا دوست دختر داشته و روش هایی را با هم مورد بررسی قرار دادیم. شما چه راه و روش های می شناسید؟ آیا دوست و آشنایی داشتید که با این موضوع دست و پنجه نرم کرده باشد؟ تجربیاتتان را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)