تاریخ امروز :20 تیر 1403

آیا رابطه از پشت باعث چاقی می شود؟ 

رابطه جنسی یکی از مهمترین مسائل در روابط زن و شوهری است که اغلب مشاورین روانشناسی در رابطه با مشاوره های زناشویی با آن بحث می کنند. اکثر مشاوره های طلاق که در دادگاه های خانوادگی مورد بحث قرار می گیرند در ارتباط با همین رابطه هایی است که با سرد شدن خلق و خوی هر دو طرف، با مشکلاتی مواجه می شوند. 

امروزه سخنان بسیار زیادی از رابطه مستقیم تناسب اندام و چاقی افراد با برقراری رابطه جنسی شده است که در این مقاله از روانکده، به یکی از سوال های پر تکرار در این باره جواب داده می شود. 

رابطه مقعدی و یا همان رابطه از پشت یکی از رابطه هایی است که با عوارض بسیار زیادی همراه خواهد بود و به تازگی برای بیشتر شدن این رابطه ها، تبلیغاتی مانند به همراه داشتن افزایش وزن با رابطه آنال یا همان دخول از عقب، به گوش رسیده است. 

آیا رابطه آنال و یا از پشت باعث چاقی می شود؟ 

رابطه آنال یا به اصطلاح رابطه از عقب، پر عوارض ترین رابطه های ممکن است که بیماری های بسیار زیادی را با خود به همراه دارد و باعث بروز عوارضی مانند؛ خونریزی، درد شدید، آسیب های خفیف روحی و روانی، بیزار شدن خانم از رابطه های زناشویی، سرطان روده، بی اختیاری مدفوع، انتقال ایدز، انواع درگیری به بیماری های عفونی و… می شود. 

در مشاوره های ازدواج اغلب بحث های به این مورد خلاصه می شود که رابطه های مقعدی دارای عوارض جبران نشدنی هستند و بیشتر فوکوس و توجه دو طرف، باید به رابطه عادی و واژنی باشد تا به علاوه لذتی که از آن ها می برند، فوایدی که این رابطه دارد را نیز به دست آورند. 

شاید برخی از افراد و بانوان، در رابطه با افزایش وزن به همراه رابطه مقعدی، بحث هایی را شنیده باشند و وسوسه به انجام این رابطه آنال داشته باشند که در این رابطه، بهتر است بدانید که هیچ یک از رابطه های زناشویی ربطی به افزایش و یا کاهش وزن افراد ندارند. 

بسیاری از مردان به دلایل زیادی از رابطه مقعدی لذت می برند که تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و دلیل علاقه آقایان به این رابطه را نیز بدانید. 

علاقه مردان به رابطه زیاد مقعدی به چه دلیل است؟ 

بخش عمده و مهم علاقه زیاد مردان به رابطه آنال و مقعدی به دلیل تغییر سلیقه آنان است که ناشی از تغییر رویه ای خواهد بود که در سایت هایی مانند پورن شاهد آن هستید. 

به تازگی در اکثر فیلم های پورن ، رابطه های جنسی مقعدی هم به نمایش افراد گذاشته می شود و بسیار از آقایانی که این ویدیو ها را تماشا می کنند، به اشتباه فکر می کنند که مانند فیلم هایی که در این مدل از سایت ها قرار می گیرد، زنان و دختران نیز از رابطه جنسی مقعدی لذت می برند و حتی گاهی بر این تصور هستند که بانوان با برقراری رابطه هایی مانند سکس مقعدی ارضا می شود. 

شرایط رابطه قبل ازدواج بیشتر بخوانید: شرایط رابطه قبل ازدواج

برای برقراری رابطه بهتر با مردان و همسر خود، از راه های بسیار زیادی می توانید استفاده کنید که در مقاله چگونه می توانید همسرتان را ترغیب کنید تا به شما عشق بورزد؟ کاملا به شما استفاده از سیاست های زنانه را نشان داده است. 

یکی دیگر از مهم ترین سوالاتی که در رابطه با رابطه های جنسی به ذهن می رسد، این است که آیا برقراری رابطه از جلو، باعث چاقی و افزایش وزن در بانوان می شود و یا خیر؟! 

آیا رابطه از جلو و ارضا شدن زن باعث چاقی می شود؟ 

بسیاری از افراد به این باور هستند که چون بانوان و آقایان بعد از ازدواج هر دو افزایش وزن پیدا می کنند و چاق می شوند، به دلیل انجام رابطه جنسی است که این باور و تصور کاملا اشتباه است. با توجه به تحقیقاتی که دانشمندان تا به حال داشته اند، هیچ افزایش و کاهش وزنی با رابطه جنسی به وجود نمی آید و هیچ یک از تغییراتی که پس از ازدواج رخ می دهد، به دلیل انجام رابطه مقعدی و ویا واژنی نیست. 

اما بهتر است بدانید که در مطالعات این دانشمندان، موردی در رابطه با چاقی ذکر شده است که آن هم به دلیل بالا رفتن و استفاده کردن از هورمون تستسترون خواهد بود. در این مطالعات و تحقیقاتی که به دست دانشمندان رسیده است، افراد مجرد بعد از ازدواج و متاهل شدن، در کنار همسر خود، غذای بیشتری را میل می کنند که این مورد باعث افزایش وزن در هر دو طرف خواهد شد. 

واکنش های ریختن آب نبات و آب منی در داخل واژن و مقعد چیست؟ 

آب نبات و یا استفاده از ذرات نبات در رابطه های جنسی و مقعدی، یکی از کار هایی است که اغلب افراد آن را انجام می دهند و بهتر است بدانید که نبات یکی از خوراکی هایی است که باعث گرمی رحم می شود و احتمال بارداری را بعد از استفاده، افزایش می دهد. 

و اما یکی از سوالات پرتکرار که اغلب ذهن افراد را به خود مشغول کرده است، ای بوده که آیا تخلیه آب منی در داخل مقعد باعث حاملگی می شود و یا خیر؟! 

بهتر است بدانید که اگر ذره این از آب منی به درون واژن ریخته نشده باشد، به هیچ عنوان احتمال حاملگی وجود ندارد و باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که اسپرم های داخل آب منی، در بدن بانوان و زنان 4 تا 5 روز زنده می ماند ولی در بیرون از بدن، مدت بسیار کوتاهی زنده است که برای جلوگیری از بارداری، بهتر است بعد از  برقراری رابطه جنسی، واژن و مقعد خود را به خوبی بشویید. 

کلام آخر 

  روانکده به صورت آنلاین و حضوری همیشه و در همه جا همراه شما است تا در رابطه با مسائل روانشناسی بالینی و خانوادگی مانند درمان افسردگی و درمان وسواس به شما کاربران عزیز کمک کند.

3.7/5 - (4 امتیاز)
اشتراک گذاری