تاریخ امروز :20 تیر 1403

راه های دوست دختر یابی

یکی از دغدغه هایی که امروزه نو جوانان با آن سر و کار دارند این است که چگونه و از چه راه هایی می توانند دوست دختر پیدا کنند ما تصمیم گرفتیم موضوع این مقاله را به این مورد اختصاص دهیم و در باره آن به بحث و گفت و گو بپردازیم اگر شما هم چنین دغدغه ای دارید با روانکده همراه باشید تا اطلاعات کافی را به دست آورید.

فهرست مطالب

روش های پیدا کردن دوست دختر

پیدا کردن دوست دختر از روش های متفاوتی انجام می شود که بسته به خود فرد و موقعیت مکانی دارد. این روش ها شامل حضوری و مجازی می شود.

البته لازم به ذکر است که با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش انواع شبکه های مجازی امروزه پیدا کردن دوست دختر به صورت حضوری کمرنگ تر شده است ولی باز هم کسانی هستند که حضوری به انجام این کار می پردازند که هر یک مزایا و معایب خود را دارد.

راه های دوست دختر یابی

چیدن رابطه دوستی به صورت حضوری یا مجازی

دوست شدن به صورت حضوری یک سری مزایا و معایب های به خصوصی دارد. نزدیک شدن و شروع مکالمه امروزه کمی سخت شده است و هر دختری پایه جلو بردن مکالمات نمی شود از طرفی هم او ظاهر شما را می بیند و این یک قدم مثبت است که اگر خوشش بیاید و بتوانید مکالمه را ادامه دهید به دوستی برسانید چند قدم از این پروسه در مجازی را یک جا طی کرده اید.

از طرفی هم در این نوع رابطه ها مدت زمان این که با یکدیگر آشانایی مختصری پیدا کنید کم است که در مجازی این پروسه کمی طولانی است و زمان برای شناخت زیاد است که می تواند در جوابی که از او خواهید گرفت تاثیر بگذارد.

اما نکته مثبتی که دارد این است که شما جواب خود را می گیرد و تکلیفتان معلوم می شود که این باعث می شود از بلاتکلیفی خارج شوید.

پادکست درباره چیدن حضوری رابطه دوستی

همانطور که گفته شد هر روش مزایا و معایب خود را دارد که سخت است از بین دو روش یکی را انتخاب کرد. البته هر فردی در یکی از روش ها مهارت دارد که از آن استفاده می کند. این پادکست توضیحاتی درباره دوست شدن حضوری می دهد که می توانید به آن گوش کنید.

 

چگونه با دوست دختر خود صحبت کنیم

یک سری نکات وجود دارد که هنگام صحبت با جنس مخالف باید آن ها را رعایت کنید تا تاثیری که روی طرف مقابل یا دوست دختر خود می گدارید زیاد و مثبت باشد. در عین حال یک سری نکات کلیدی هم وجود دارد که نباید استفاده کنید چون هر چه رشته اید پنبه خواهد شد.

مثبت بودن

نکته اول مثبت بودن است، اینکه شما خوشحال و پر انرژی باشید این حس را به طرف مقابل القا می کند که شما آدم باحالی هستید و اکثر افراد علاقه مند هستند با شما وقت بگذرانند.

چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم

همه مردم دوست دارند با افرادی وقت بگذرانند که خوش انرژی، مثبت هستند، کسی دوست ندارد با فرد ناراحت و بی حوصله حتی صحبت هم بکند، پس همیشه سعی کنید خوش انرژی و مثبت باشید.

متفاوت بودن

مورد دوم هم متفاوت بودن است، متفاوت بودن فرمول خاصی ندارد فقط باید سعی کنید مثل سایر افراد نباشید و از گفتن حرف های کلیشه ای و رفتار های تکراری پرهیز کنید. مثلا اگر همه قرار های اول خود را به کافی شاپ و پارک می روند شما به این فکر کنید که قرار اول را کجا بروید که خاص و متفاوت باشد.

خانم ها و دختران همه را بر اساس حرف هایی که میزنند و رفتار هایی که از خود بروز می دهند قضاوت می کنند، اگر شما هم مثل دیگران رفتار کنید و حرف بزنید پس مثل بقیه هستید و فرقی با آن ها ندارید.

مطلب مرتبط: چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

عادی صحبت کردن

مورد سوم هم عادی صحبت کردن است، طرف مقابل را هم سطح خود ببینید و جوری رفتار و صحبت کنید که با هم سطح خود رفتار می کنید متاسفانه اکثر پسر ها برای جذب دختران بیش از مهربان می شوند که این اشتباه است شما باید همان قدری که به دوست خود مهربان هستید، مهربان باشید. دقت داشته باشید که توجه کردن و مهربان بودم دو مقوله متفاوت است و این ها را یکی ندارید.

زیادی مهربان بودن هیچ تاثیر مثبتی روی طرف مقابل ندارد، در کل با طرف مقابل فرق نمی کند پسر باشد یا دختر جوری رفتار نکنید که انگار از شما بالا تر است

راه های دوست دختر یابی

دست به کار شدن

مورد چهارم هم دست به کار شدن است، در ۹۰ در مواقع از موقع شروع صحبت کردن و وارد شدن به رابطه حدودا ۲ هفته باید طول بکشد، خودتان درگیر گرداب چت کردن نندازید و وقتتان را طلف نکنید

چه جملاتی را هنگام صحبت با جنس مخالف به کار نبریم

منفی نباشید

حالا به هر دلیل نمی توانید مثبت باشید پس تا جای ممکن از منفی بودن دوری کنید و خود را جلوی دیگران کوچک کنید مثلا ” چرا از من خوشت نمیاد یا چرا منو دوست نداری و … ” از بیان این نوع سوال و جملات جدا پرهیز کنید.

یک فوت کوزه گری بخواهم در این باره برای شما بگویم در رابطه یا در کل زندگی خود را هیج وقت نیازمند و محتاج به دیگران نشان ندهید. به صورت مداوم پیام ندهید و منتطر تائید او نباشید.

حال اگر به هر دلیلی آن توجهی که باید، را به شما نکرد، خود را به آب و آتیش نزنید.

آخرین مورد هم این است که سخت نگیرید و مسائل را پیچیده نکنید، پیام دهید صحبت کنید اگر از شما خوشش آمد با هم قرار بگذارید و وقت بگذرانید، اگر هم خوشش نیامد کلا بی خیال ماجرا شوید پی زندگی خود بروید

مطلب مرتبط: چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

درباره چه موضوعاتی به دوست دختر خود صحبت کنیم

وقتی با کسی وارد رابطه شدید باید در باره موضوعاتی صحبت کنیم که حوصله سر بر نباشد و برای دو طرف جذاب باشد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که صحبت کردن موضوع مشخصی ندارد یعنی این گونه نیست که من لیستی از موضوعات را به شما بدهم و بگم در باره موضوعات موجود در لیست صحبت کنید.

چگونه با دوست دختر خود حرف بزنیم

این مورد یک هنر است که هر کس با تجربه کردن به دست می آورد که من به شخصه اسم این مهرات را توانایی چرت و پرت گفتن گذاشته ام. یاد گرفتن این مهرات سخت است اما اگر یاد بگیرید، انجام دادنش بسیار راحت و مثل آب خوردن است.

سعی کنید به ساده ترین مضوعات هم به چشم طنز نگاه کنید و چرت و پرت بگویید. البته صحبت جدی هم نیاز است در آن شکی نیست، اما ۹۹ درصد دختران دوست ندارند که در مورد مسائل فلسفی و منطقی صحبت کنند .

افسردگی دوقطبی بیشتر بخوانید: افسردگی دوقطبی

پیدا کردن دوست دختر به صورت غیرحضوری

برقراری رابطه و دوست شدن به صورت مجازی اگر تکنیک های مروبوطه را بلد باشید کار چنان سختی نیست یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی که ارتباط گرفتن با دیگران راحت است اینستاگرام و دایرکت اینستاگرام است.

قبل از برقراری ارتباط با طرف مقابل رعایت کردن یک سری مسائل الزامی است و باید رعایت شود، شما فروشگاهی را در نظر بگیرید، اگر ویترین آن فروشگاه زیبا باشد توجه شما را جلب می کند یا فروشگاهی با نمایی ساده ؟

هر فرد با دیدن ویترین زیبای فروشگاه وارد آن جا می شود و از آنجا خرید می کند. پیام دادن هم تقریبا همین شرایط را دارد. وقتی شما به طرف مقابل پیام می دهید او اول پیج شما را بررسی می کند پیج شما همان ویترین فروشگاه است. داشتن پیج تر و تمیز از اولویت بالایی برخوردار است که می تواند توجه ها را به خود جلب کند.

چگونه پیج اینستاگرام جذابی داشته باشیم

رعایت نکاتی که ذکر می کنیم می تواند به تر تمیز بودن پیجتان کمک کند، در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام هر کسی قبل از آشنایی با شما با پیجتان آشنا می شود و از روی عادت و ناخودآگاه شما را از پیجتان قضاوت می کند.

راه های دوست دختر یابی

یوزرنیم یا آیدی اینستاگرام

سعی کنید از آیدی یا کلمات مسخره به هیچ وجه استفاده نکنید برای مثال: alone girl، bita_takpar … از این نوع آیدی ها به هیچ وجه استفاده نکنید چون بدی روی طرف مقابل می گذارد، به جای این نوع اسم ها ترجیه از نام و نام خانوادگی استفاده کنید.

عکس پروفایل

عکسی که آن را روی پروفایل اینستاگرامتان قرار می دهید ترجیحا باید عکسی ( اصطلاحا پرتره) از گردی صورت شما باشد.

از گذاشتن عکس قدی خودداری کنید چون صورت شما دیده نمی شود و آنچنان جالب نیست.

از گذاشتن عکس های متفرقه در پروفایل مانند عکس گل و …. اکیدا خودداری کنید با عکس پروفایل گل و گیاه کمتر کسی شما را جدی می گیرد.

بیو اینستاگرام

از نوشتن جملات انگیسی پرهیز کنید ، انگلیسی نوشتن نشانه لاکچری بودن نیس ” فارسی بنویس همه متوجه بشن “.

 

می توانید در بیو به رشته تحصیلی، شغلتان یا به علایقتان اشاره کنید تا وقتی کسی پیج شما را می بیند بفهمد رشته شما چیست و به چه چیز هایی علاقه دارید.

از کجا دوست پسر پیدا کنیم

پست های پیج

بین مواردی که تا الان ذکر شد این بخش بالاترین اولویت را به خود می گیرد. عکس هایی که به عنوان پست انتشار می کنید باید ترجیحا از خود شما و با کیفیت بالا باشد.

سعی کنید عکس های چند نفره با دوستانتان را هم در پیج قرار دهید تا هر کسی به پیجتان سر میزند بفهمد که شما آدم اجتماعی هستید و ارزش وقت گذاشتن را دارید.

برای بررسی تخصصی پیام دادن از اینستاگرام می توانید مقاله چطوری باید  تو اینستاگرام پیام داد؟ رو بررسی کنید.

چگونه در واتساپ دوست پسر پیدا کنیم؟

پیدا کردن دوست پسر در واتساپ هم دقیقا مشابه روشی بود که پیش تر ذکر کردیم و شما باید یا شماره ای از او داشته باشید یا در گروه های واتساپی عضو شوید و از آن طریق اقدام به دوست یابی کنید.

البته پیدا کردن دوست پسر نسبت به دوست دختر راحت است با کمی صحبت و گفت و گو به راحتی می توان مخ پسر را زد و رابطه عاشقانه را کلید زد.

در واتساپ کار خیلی راحت است چون شماره ها مخفی نیستند به همین دلیل چند قدم نسبت به سایر شبکه های اجتماعی جلو تر هستید.

چگونه در گروه های واتساپی عضو شویم؟

عضو شدن در گروه های واتساپی به دو صورت لینک و اضافه شدن توسط دوستان انجام می شود.

گروه های واتساپی دارای لینک های ورود هستند که با داشتن آن ها می توانید به راحتی وارد آن گروه شوید. که این لینک ها معمولا توسط مدیر گروه ساخته می شود اما هر کسی که لینک را داشته باشد می تواند پخش کند تا هر کسی که خواست در گروه عضو شود.

راه های دوست دختر یابی

روش دوم هم عضو مستقیم است، برای مثال شما در گروهی عضو هستید می توانید بدون لینک توسط دوستتان در آن گروه عوض شوید. شما هم می توانید هر کسی که خواستید را ( به شرط این که شماره او را داشته باشید ) به گروه اضافه کنید.

برای بررسی تخصصی پیام دادن از واتساپ می توانید مقاله چگونه در واتساپ دوست دختر یا دوست پسر داشته باشیم رو بررسی کنید.

نتیجه گیری 

در این مقاله به صورت تخصصی به بررسی موضوع نحوه پیدا کردن و دوست شدن با جنس مخالف پرداختیم و تمام جوانب آن را مورد بررسی قرار دادیم.

نظر شما در این باره چیست آیا شما یا نزدیکانتان در این باره تجربیاتی داشته اید؟ با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین برای دریافت مشاوره می توانید با علی رضا روانکده در تماس باشید.

 

درباره “راه های دوست دختر یابی” بیشتر بخوانید: