تاریخ امروز :21 تیر 1403

از کجا بفهمم دخترداییم دوستم داره

یکی از سوال هایی که معمولا بین اکثر جوانان و نو جوانان وجود دارد این است که از کجا بفهمیم کسی به ما علاقه دارد. من طبق آماری که گرفتم از بین مراجعه کنندگان و دوستان به این نتیجه رسیدم که آمار دختر دایی نسبت به سایر افراد بیشتر است.

به همین دلیل گفتم در این مقاله به بررسی این موضوع بپردازم. اگر می خواهید بدانید در دوستان یا فاملیتان کسی به شما علاقه دارد یا نه تا آخر این مقاله همراه روانکده بمانید.

از کجا بدانیم فردی به ما علاقه دارد

من به شما چند نکته را در ادامه می گویم که اگر این موارد را در طرف مقابل خود مشاهده کردید ، مطمئن شوید که به همین علاقه مند است و نسبت به شما حس هایی دارد، حال توپ و میدان در دست شماست، تلاش کنید، زیرا اگر خوب عمل کنید، به راحتی می توانید پاسخ خوب و مثبتی را دریافت کنید.

از کجا بفهمم دخترداییم دوستم داره

نزدیک شدن به شما

در این صورت تمایل به نزدیک شدن به شما وجود دارد، این روش هم به گونه ای نیست که بیاید و به شما بچسبد، یعنی خیلی نزدیک نمی شود و به و مکانی را برای نشستن اتخاب می کند که شما در دید او باشید. مثلاً وقتی در مهمانی هستید، جایی مینشیند که شما مقابل چشمان او باشید ،نه آنقدر دور که فاصله زیادی با شما داشته باشد  و نه آنقدر نزدیک که گفت و گویی بین شما شکل بگیرد..

همچنین بخوانید: متن عاشقانه انگلیسی

در بعضی موارد هم این فاصله کمتر می شود و پیش شما می نشیند حتی امکان دارد خودش پیش قدم شود و سر صحبت را باز کند.

نحوه چت کردن

شما فرض کنید در اینیستاگرام در حال گفت و گو هستید به دلیل کار و مشغله ای که دارید دیر به دیر پیامش را سین میزنید و جواب می دهید. آن موقع بر میگردد و می گوید “اگه کار داری یا مزاحمم می تونیم بعدا صحبت کنیم” این طرز رفتار یعنی دیر جواب دادنت باعث آزار من می شود، برای من بیشتر وقت بزار.

به بهانه های مختلف پیام می فرستد

یک متن خنده دار، موزیک یا تیکه ای از فیلم را ارسال میکند و سر صحبت را باز می کند و می خواهد به واسطه پی ام ها  بیشتر با شما زمان صرف کند و حرف بزند.

شوخی های زننده را جدی نمی گیرد

فرض کنید شما یک شوخی باهاش می کنید که امکان دارد زننده و ناراحت کنننده باشد اما اون جدی نمی گیرد و با شوخی رفتار می کند یا برعکس او با شما یک شوخی میکند که شاید شما را آزرده خاطر کند، وقتی فهمید شوخی او شما را ناراحت کرده است حتی یک درصد سریع عذرخواهی میکند.

همچنین بخوانید: کادو مناسب برای دوست دختر

تعریف و تمجید زیاد

برای مثال یک کار روتینی که روزانه انجام می دهید را برای او تعریف می کنید و او شروع می کند بیش از اندازه از شما تعریف کردن. یا مثلا یک ماجرای خنده دار تعریف می کنید و او بیش از حد ری اکشن نشان می دهد و زیاد می خندد.

هیچ کس هم نداند خودت بر این موضوع واقف هستی که ماجرایی که بیان کردی خنده دار هست ولی نه آنقدر که طرف قهقهه بزند و یا پی در پی اموجی خنده ارسال کند.

پادکست درباره علاقه مند بودن دختر

در این پادکست به ۱۲ نشانه علاقه مند بودن دختر پرداختیم و همانطور که گفته شد نشانه های زیادی وجود دارد که دختر به شما علاقه مند است. با گوش دادن به این پادکست چیزهای زیادی در مورد رفتار های دختران خواهید آموخت

 چگونه طرف مقابل را وابسته خود کنیم

بهتر است کمی هم در باره نحوه وابسته کردن طرف مقابل هم صحبت کنیم چون اگر فهمیدید که بله فردی که فکر می کردید به شما علاقه دارد، باید بلد باشید چگونه رفتار کنید تا حس وابستگی را در او تشدید کنید.

 • اعتماد به نفس

داشتن اعتماد به نفس در رابطه جزو بهترین ملاک ها برای عاشق کردن به حساب می اید که فرقی هم ندارد که دختر باشید یا پسر اعتماد به نفس چیزی است که هر کسی باید آن را در خود داشته باشد.

از کجا بفهمم دخترداییم دوستم داره

وقتی با هم هستید سعی کنید اعتماد به نفسی که در خود دارید را بروز دهید و به طرف مقابل نشان دهید مطمئن باشید که معجزه می کند.

البته استثنایی هم وجود دارد که اگر دوست دخترتان از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشد و شما هی اعتماد به نفس خودتان را به رخ بکشید تاثیر عکس می گذارد.

 • در کنار هم باشید

یکی از اصلی ترین دلایلی که دو فرد با هم وارد رابطه می شوند خارج شدن از تنهایی است، نتایج ثابت کرده است که هر چه قدر دو طرف با هم وقت بگذراندد و با هم باشند صمیمیت بیشتر می شود که در نتیجه سبب افزایش علاقه و دوستی بین طرفین می شود.

آیا-رابطه-جنسی-در-ایام-خاص-دینی-مانند-ماه-محرم،-رمضان-یا-شب-قدر-حرام-است؟ بیشتر بخوانید: آیا رابطه جنسی در ایام خاص دینی مانند ماه محرم، رمضان یا شب قدر حرام است؟

مطلب مرتبط: چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

 • زبان بدن تاثیر گذار

تاثیری که زبان بدن در پیشرفت رابطه دارد خیلی زیاد است علاوه بر این که سبب بروز اعتماد به نفس شما می شود احساستان هم از طریق زبان بدن القا می شود. پس زبان بدن را هنگام گفت و گو فراموش نکنید.

 • صحبت هوشمندانه

این که بدانید چه حرفی را در کدام زمان و مکان بزنید  یک هیچ از بقیه جلوتر هستید. سعی کنید از خودتان و زندگی شخصیتان بیشتر صحبت کنید، صحبت درباره زندگی شخصیان این حس را به او منتقل می کندی که آنقدر به او اعتماد دارید درباره زندگی شخصیتان هم با او ضحبت می کنید.

البته سعی کنید هیچ وقت ۱۰۰ در ۱۰۰ خود را تعریف نکیند همیشه ۲۰ درصد از زندگی خود را مرموز نگه دارید تا طرف مقابل کنجکاو فهمیدن آن باشد.

 • هر چه قدر جذاب تر بهتر

دختر ها عموما جذب پسران خوش تیپ و خوش استایل در کل پسرانی که به ظاهر خود اهمیت می دهند می شوند، پس همیشه سعی کنید به خود و استیال خود برسید

در اولین دیدار چیزی توجه دختران را جلب می کند صورت و چشمانتان و ریش و پوششتان است، وقتی در کنار هم هستید سعی کنید تماس چشمی برقرار کنید اگر احل ریش نگه داشتن نیستید حداقل یک ته ریش نگه دارید و لباس های شیک و خوب بپوشید.

 • خودتان باشید

سعی کنید خود واقعیتان را به طرف مقابل نشان دهید و از فیلم بازی کردن دست بردارید، فیلم بازی کردن آنچنان تکنیک خوبی نیست چون اگر با فیلم بازی کردن شما، به شما علاقه مند شد تا کی می توانید به فیلم بازی کردن ادامه دهید بالاخره روزی دستتان رو میشود. پس بهتر است خود واقعیتان را نشان دهید.

مطلب مرتبط: از کجا بفهمیم دختری قبل از ازدواج رابطه داشته است

 • احترام به سلیقه یکدیگر

سعی کنید همیشه به سلیقه یکدیگر احترام بگذارید. این در فطرت انسان هاست و هر کسی دوست دارد که دیگران به سلیقه و علایق او احترام بگذارند.

این طرفند خیلی می تواند طول برو و تاثیر گذار باشد. پس به نظرات و سلیقه های دوست دخترتان احترام بگذارید و تعریف و تمجید کنید.

 • سوپرایز شدن و غافلگیر شدن

انسان ها برای زندگی کردن نیاز به انگیزه دارند ایجاد انگیزه در طرفین تاثیر بسیار می تواند دلربا باشد. این حس و فکر که امکان دارد ناگهان سوپرایز شوم یک هیجانی در طرف مقابل ایجاد می کند که اورا علاقه مند می کند.

مثلا می توانید بعد از یک هفته کاری با دو بلیط سینما او را سوپرایز کنید یا او را به شام و نهار دعوت کنید با این روش ها به مرور زمان قطعا عاشق شما می شود.

از کجا بفهمم دخترداییم دوستم داره

 • شوخ طبعی

علاقه دختران به گونه ای است که می خواهند با کسی وارد رابطه شوند که آینده خود را با او بسازند، یکی از دلایلی که دختران  وارد رابطه می شوند سرگرمی و وقت گذراندن است، شوخ طبع بودن پسران یکی از ویزگی هایی است که دختران را ترغیب به دوست شدن می کند.

 • حس خاص بودن انتقال دهید

وقتی با دختری سر صحبت را باز کردید و مدتی هست که با هم صحبت می کنید سعی کنید جوری رفتار کنید که احساس خاص بودن را به طرف مقابل منتقل کنید و او این احساس را دریافت کند که شما به او ارزش قائل هستید.

 • خوش بو باشید

هیچ چیزی بهتر از خوش بو بودن طرف مقابل را جذب نمی کند. اگر شما دوستی داشته باشید که بوی بد بدهد قبول می کنید با او بیرون بروید؟ هر انسانی بوی مخصوص به خودش را دارد که بسیار دلنشین وخوش بود است به شرطی که بهدشات فردی را راعایت کنید و در بازه های زمانی کوتاه حمام بروید.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی اساسی ترین دغدغه های امروز جوانان و نو جوانان پرداختیم و گفتیم اگر چنین شرایطی حاکم بود مطمئن باشید طرف مقابل ( دختردایی )  به شما علاقه مند است و اگر فوت و فنش را بلد باشید به راحتی می توانید جواب بله را از او بگیرید.

نظر شما در این باره چیست آیا فردی در دوستان یا آشنایان شما بوده که با این مورد دست و پنجه نرم کرده باشد؟ با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

درباره “از کجا بفهمم دخترداییم دوستم داره” بیشتر بخوانید:

به این مقاله امتیاز دهید