تاریخ امروز :7 اسفند 1402

در ابتدای هر رابطه ای عشق بین دو نفر در بیشترین حد قرار داد به دلیل تازگی رابطه و آشنایی، در بعضی از رابطه ها این عشق با مرور زمان به دلیل عادی شدن نسبتا کاهش میابد به همین دلیل خیلی از دختران و خانم ها به این فکر می افتند که چگونه می توان آتش عشق را در دوست پسر همیشه شعله ور نگه داشت و عشق را بین طرفین افزایش داد؟ با روانکده همراه باشید تا به بررسی این سوالات بپردازیم.

چگونه دوست پسرمان را جذب و وابسته کنیم ؟

یک سری ملاک ها وجود دارد که رعایت کردن و پایبند بودن به آن ها ناخودآگاه گرمی رابطه را رفته رفته افزایش خواهد داد و نیاز من فرمول یا کار بخصوصی نیست

 • اعتماد به نفس
 • در کنار او باشید
 • زبان بدن
 • صحبت هوشمندانه
 • به رخ کشیدن جذابیت
 • شیک پوش باشید
 • خوش بگذرانید
 • خودتان باشید
 • احترام به سلیقه یکدیگر
 • دلنتگ شدن
 • تعریف و تمجید
 • غافلگیری
 • شوخ طبعی
 • انتقال دادن حس خاص بودن
 • خوش بو باشید

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

اعتماد به نفس

داشتن اعتماد به نفس در رابطه جزو بهترین ملاک ها برای عاشق کردن به حساب می اید که فرقی ه ندارد که دختر باشید یا پسر اعتماد به نفس چیزی است که هر کسی باید آن را در خود داشته باشد.

وقتی با هم هستید سعی کنید اعتماد به نفسی که در خود دارید را بروز دهید و به طرف مقابل نشان دهید مطمئن باشید که معجزه می کند.

البته استثنایی هم وجود دارد که اگر دوست پسرتان از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشد و شما هی اعتماد به نفس خودتان را به رخ بکشید تاثیر عکس می گذارد.

در کنار هم باشید

یکی از اصلی ترین دلایلی که دو فرد با هم وارد رابطه می شوند خارج شدن از تنهایی است، نتایج ثابت کرده است که هر چه قدر دو طرف با هم وقت بگذراندد و با هم باشند صمیمیت بیشتر می شو که در نتیجه سبب افزایش علاقه و دوستی بین طرفین می شود.

مطلب مرتبط: چگونه در واتساپ دوست دختر داشته باشیم

زبان بدن تاثیر گذار

تاثیری که زبان بدن در پیشرفت رابطه دارد خیلی زیاد است علاوه بر این که سبب بروز اعتماد به نفس شما می شود احساستان هم از طریق زبان بدن القا می شود. پس زبان بدن را هنگام گفت و گو فراموش نکنید.

صحبت هوشمندانه

این که بدانید چه حرفی را در کدام زمان و مکان بزنید  یک هیچ از بقیه جلوتر هستید. سعی کنید از خودتان و زندگی شخصیتان بیشتر صحبت کنید، صحبت درباره زندگی شخصیان این حس را به او منتقل می کندی که آنقدر به او اعتماد دارید درباره زندگی شخصیتان هم با او ضحبت می کنید.

البته سعی کنید هیچ وقت 100 در 100 خود را تعریف نکیند همیشه 20 درصد از زندگی خود را مرموز نگه دارید تا طرف مقابل کنجکاو فهمیدن آن باشد.

هر چه قدر جذاب تر بهتر

پسر ها معمولا جذب زیبایی دختران می شوند. سعی کنید هنگامی که با هم قرار دارید یک آرایش ملایم داشته باشید، زیاده روی در آزایش زننده است.

در اولین دیدار چیزی توجه پسران را جلب می کند صورت و چشمانتان است، روی آرایش چشمانتان تمرکز بیشتری داشته باشید و  قسمت‌های پایینی و بالایی چشم و پلک را با سایه، خط چشم و ریمل زیباتر کنید.

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

سعی کنید از لباس با رنگ قرمز هم استفاده کنید زیرا تاثیر رنگ قرمز زیاد است و بین مردان جذابیت بالایی را دارد و تاثیر پذیری مردان در این حالت ( استفاده از لباس قرمز رنگ ) بسیار بیشتر است.

خودتان باشید

سعی کنید خود واقعیتان را به طرف مقابل نشان دهید و از فیلم بازی کردن دست بردارید، فیلم بازی کردن آنچنان تکنیک خوبی نیست چون اگر با فیلم بازی کردن شما، به شما علاقه مند شد تا کی می توانید به فیلم بازی کردن ادامه دهید بالاخره روزی دستتان رو میشود. پس بهتر است خود واقعیتان را نشان دهید.

هر انسان ویژگی های مخصوص به خودش را دارد که بسیاز زیبا و دلپسند است

خوش باشید

وقتی با دوست پسرتان بیرون هستید تا جای ممکن سعی کنید از تک تک لحظات استفاده کنید و بگید و بخندید زیرا تاثیر لحظات شاد روی هر کسی خیلی زیاد است و احساس خوشی را االقا می کند و طرف دوس دارد باز هم با شما بیرون برود .

چگونه لحظات خوشی با دوست پسر داشته باشیم

 • به مکان های تفریحی مانند پارک یا شهربازی بروید.
 • برای تماشای فیلم به سینما بروید
 • با هم شرط بندی کنید
 • بازی های مختلفی را مثل حرئت و حقیقت با هم انجام دهید
 • و…

مطلب مرتبط: چگونه دوست دختر داشته باشم؟

احترام به سلیقه یکدیگر

سعی کنید همیشه به سلیقه یکدیگر احترام بگذارید. این در فطرت انسان هاست و هر کسی دوست دارد که دیگران به سلیقه و علایق او احترام بگذارند.

این طرفند خیلی می تواند طول برو و تاثیر گذار باشد. پس به نظرات و سلیقه های دوست پسرتان احترام بگذارید و تعریف و تمجید کنید.

تعریف کردن

سعی کنید گاهی اوقات در زمان و مکان های مناسب از او طریف کنید و جملات انگیزشی بکار ببرید. مثلا وقتی لباس جدیدی خرید از لباسش تعریف کنید یا از زیبایی خنده هایش بگویید و… . این مورد می تواند برگ برنده شما در برابر او باشد.

سوپرایز شدن و غافلگیر شدن

انسان ها برای زندگی کردن نیاز به انگیزه دارند ایجاد انگیزه در طرفین تاثیر بسیار می تواند دلربا باشد. این حس و فکر که امکان دارد ناگهان سوپرایز شوم یک هیجانی در طرف مقابل ایجاد می کند که اورا علاقه مند می کند.

مثلا می توانید بعد از یک هفته کاری با دو بلیط سینما او را سوپرایز کنید یا او را به شام و نهار دعوت کنید با این روش ها به مرور زمان قطعا عاشق شما می شود.

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

شوخ طبعی

علاقه پسران به گونه ای است که می خواهند با کسی وارد رابطه شوند که آینده خود را با او بسازند، یکی از دلایلی که پسران وارد رابطه می شوند سرگرمی و وقت گذراندن است، شوخ طبع بودن دختران یکی از ویزگی هایی است که پسران را ترغیب به دوست شدن می کند.

حس خاص بودن انتقال دهید

وقتی با پسری سر صحبت را باز کردید و مدتی هست که با هم صحبت می کنید سعی کنید جوری رفتار کنید که احساس خاص بودن را به طرف مقابل منتقل کنید و او این احساس را دریافت کند که شما به او ارزش قائل هستید.

خوش بو باشید

هیچ چیزی بهتر از خوش بو بودن طرف مقابل را جذب نمی کند. اگر شما دوستی داشته باشید که بوی بد بدهد قبول می کنید با او بیرون بروید؟ هر انسانی بوی مخصوص به خودش را دارد که بسیار دلنشین وخوش بود است به شرطی که بهدشات فردی را راعایت کنید و در بازه های زمانی کوتاه حمام بروید.

مطمئن باشید که اگر بوی خوبی بدهید دوست پسرتان مجذوب شما خواهد شد.

پیدا کردن دوست دختر به صورت غیرحضوری

برقراری رابطه و دوست شدن به صورت مجازی نسبتا سخت است ولی غیر ممکن نیست یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی که دوست شدن راحت تر صورت می گیرد اینستاگرام و دایرکت اینستاگرام است.

قبل از این که به دایرکت طرف بروید مواردی وجود دارد که باید آن ها را راعایت کنید، شما فروشگاهی را در نظر بگیرید، اگر ویترین مغازه ای زیبا باشد توجه شما را جلب می کند یا فروشگاهی با نمایی ساده ؟

همچنین بخوانید: قرار اول رو چیکار کنیم؟

هر فرد با دیدن ویترین زیبای فروشگاه وارد آن جا می شود و از آنجا خرید می کند. دایرکت دادن هم به این شرایط است. پیج شما همان ویترین فروشگاه است در قدم اول شما باید پیجی خوب داشته باشید تا بتوایند توجه هر فردی را جلب کنید.

چگونه پیج اینستاگرام جذابی داشته باشیم

رعایت نکاتی که ذکر می کنیم می تواند به تر تمیز بودن پیجتان کمک کند، در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام هر کسی قبل از آشنایی با شما با پیجتان اشنا می شود و از روی عادت و ناخودآگاه شما را از پیجتان قضاوت می کند.

یوزرنیم یا آیدی اینستاگرام

سعی کنید از آیدی یا کلمات مسخره به هیچ وجه استفاده نکنید برای مثال: alone boy ، mamadtakpar و… از این نوع آیدی ها به هیچ وجه استفاده نکنید، به جای این نوع اسم ها ترجیه از نام و نام خانوادگی استفاده کنید.

عکس پروفایل

عکسی که در پروفایل اینستاگرام قرار می دهید ترجیحا باید عکسی از گردی صورت شما باشد که در عکاسی به اصطلاح پرتره نام دارد. از گذاشتن عکس قدی خودداری کنید چون صورت شما دیده نمی شود.

از گذاشتن عکس های متفرقه در پروفایل مانند عکس تام هاردی ، عقاب و …. اکیدا خودداری کنید. با عکس پروفایل عقاب کمتر کسی شما را جدی می گیرد.

چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟

بیو اینستاگرام

از نوشتن جملات انگیسی پرهیز کنید ، انگلیسی نوشتن نشانه لاکچری بودن نیس ” فارسی بنویس همه متوجه بشن “.

نیاز نیست رل یا سینگل بودنتان را در بیو اعلام کنید.

می توانید در بیو به رشته تحصیلی ، شغلتان یا به علایقتان اشاره کنید تا وقتی کسی پیج شما را می بیند بفهمد رشته شما چیست و به چه چیز هایی علاقه دارید

پست های پیج

این بخش که به نظر شخص بنده مهم ترین مورد در بین موارد شاره شده است. باید عکس هایی از شما با کیفیت بسیار بالا و عالی باشد حتی یک لول هم بالاتر از عالی.

عالی بودن عکس های شما مهم ترین دلیل تفاوت شما با سایر پسران است. سعی کنید هر چند وقت یکبار به آتلیه عکاسی بروید و از خود عکس بگیرید و در پیج قرار دهید.

عکس گرفتن از خودتان نوعی سرمایه گذاری به حساب می اید که پیشنهاد می کنم حتما این سرمایه گذاری را روی خود انجام دهید. حتی در بد ترین حالت ۱۰ یا ۲۰ سال بعد به عکسهایتان نگاه می کنید واز عکس های گرفته شده در گذشته  لذت خواهید برد.

سعی کنید عکس های چند نفره با دوستانتان را هم در پیج قرار دهید تا هر کسی به پیجتان سر میزند بفهمد که شما آدم اجتماعی هستید و ارزش وقت گذاشتن را دارید.

مخزنی در فضای مجازی از حضوری کمی سخت تر است اما با رعایت کردن چندنکته کلیدی می توان به راحتی این فرایند را انجام داد که می توانید با مطالعه مقاله چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟ این نکات کلیدی را یاد بگرید و استفاده کنید.

سخن آخر

وابسته کردن دوست پسر نیازمند رعایت کردن یکسری موارد است که اگر آن موارد رعایت شود به مرور مجذوب شما خواهد شد و دیوانه وار عاشق شما خواهد بود.

شما چه راه های دیگری میشناسید تا بتوان پسر ها را وابسته و مجذوب کرد؟ با ما در میان بگذارید و برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با روانکده در تماس باشید.

4/5 - (2 امتیاز)

2 یک نظر

 1. مصطفی میری پاسخ

  من حدودا ۲۲سال است شایدم بیشتر از تریاک استفاده میکنم مدتی با قل قلی می‌کشیدم بعد بصورت خوراکی که البته با جوشاندن وجداکردن ظایعات آن مصرف میکردم تا زمانی که بااپیوم آشنا شدم از اپیوم مصرف می‌کنم آنرا هم می‌جوشانیم وبعد مصرف می‌کنم البته من دردهانم میگذارم تا کم کم آب شود بطور کامل نمی بلعم که درمعده یاروده باز شود درحال حاضر ۴سال است که همینطوری مصرف میکنم وهر۶ ماه یک بار آزمایش کبد وغیره را طبق دستور پزشک انجام می‌دهم
  چونکه سنم بالاست نمی‌توانم ترک کنم ازاول هم مشکلاتی داشتم که مصرف کردم هیچوقت برای نعشه شدن وخوشگذرانی مصرف نکردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *