تاریخ امروز :20 تیر 1403

تعداد دخول نرمال

بارداری یکی از سخت ‌ترین و مشکل ترین و در عین حال شیرین‌ ترین و لذت ‌بخش ‌ترین چالش ‌ها و مشکلاتی است که میل فراوان و صفات شیرین خود را دارد که همه از همان ابتدا دوست دارند با آن روبرو شوند، مخصوصاً برای دختران و خانم‌ها که بدن آنها، آناتومی و اندام های خصوصی شان برای بارداری ویژه شده اند.

در میان اندام های خصوصی و مخصوص بارداری در زنان و دختران رحم و اندام تناسلی ناحیه شکمی اصلی ترین وظایف و مسئولیت ها را بر عهده داشته و بانوان به دلیل همین ویژگی تمایل به تجربه این چالش و لذت آن نسبتبه سایر افراد دارند.

چگونه باردار می شویم؟

بارداری بر اساس قوانین و اصول کلی خود از همان ابتدا در نتیجه رابطه و صمیمیت زن و مرد و رعایت برخی مسائل و نکات مربوط به صمیمیت در رحم زن اتفاق می افتد، بنابراین صمیمیت و رابطه اصلی ترین دلیل بارداری است که از اصلی ترین و مهم ترین عضو های رابطه و نزدیکی دخول اندام تناسلی مخرد در اندام تناسلی زنان است.

برای بارداری باید رابطه را کنترل شده و منظم با تعداد دفعات نرمال و مناسب در روز، هفته یا ماه داشته باشید زیرا خطرات، عوارض و مشکلات متعددی را برای هر دو طرف به همراه خواهد داشت، حتی اگر از بارداری جنین بارور شده اطلاعی نداشته باشند.

به همین دلیل امروزه بسیاری از پزشکان، محققان و متخصصان به رعایت نکات و شیوه های رابطه و نزدیکی صحیح و متناسب با قوای جنسی و جسمی بسیار تاکید کده اند که از مهم ترین و پر اهمیت ترین نکات رعایتی در اصول رابطه و نزدیکی تعداد دخول، مدت زمان دخول و دخول صحیح بر اساس آناتومی و ساختار اندام های خصوصی است که زنان و مردان باید به این نکات برای پیشگیری از عوارض و مشکلات بعد از رابطه و طول عمر بیش از پیش توجه کنند.

همان طور که گفته شد بارداری با رعایت نکات و حالات پس از صمیمیت و رابطه زن و مرد از طریق اندام های جنسی و اندام های خصوصی امکان پذیر است. اندام جنسی یا رحم زن مربوط به لقاح است.

شرایط-لقاح-تخمک-و-اسپرم

همچنین باید به این نکته توجه ویژه داشت که برای بارداری در رحم زن بعد از نزدیکی، باید بعد از قاعدگی یا قبل از اوج عادت ماهانه آمیزش داشته باشید، زیرا دستگاه تناسلی زن از یکی از جفت تخمدان ها عبور می کند. این یک تخمک فعال و توسعه یافته را برای لقاح با اسپرمی که وارد رحم زن می شود وارد دهانه رحم می کند.

در عین حال، آمیزش باید در زمانی انجام شود که خانم ها از زمان عادت ماهانه و قاعدگی خود مطلع بوده و درست ترین و دقیق ترین زمان را برای رابطه و دخول انتخاب نمایند و زمان شروع مراحل این دوره را و علاوه بر آن زمان رها شدن تخمک فعال از تخمدان به رحم را بدانند.

به همین دلیل برای بارداری و زایمان مهمترین مسئله پیش رو قاعدگی و زمان رهاسازی تخمک از رحم توسط زنان باید مورد توجه و اهمیت فراوان قرار گیرد زیرا تخمک تنها توانایی زنده ماندن است و ادامه کار در 24 ساعت در رحم وجود دارد.

عوامل موثر در بارداری

اگر به دنبال حصول نتیجه رابطه خود به شکل لقاح تخمک و اسپرم و بوجود آمدن تخمک لقاح یافته و بارداری هستید باید تعداد رابطه و دخول خود را در زمان رابطه کنترل کرده و بهترین و دقیق ترین زمان ها را برای بارداری انتخاب کنید.

اما از دیرباز رابطه و نزدیکی تنها برای بارداری و تولد نوزاد انجام نمی گرفته چرا که انجام رابطه و نزدیکی از لذات و هیجانات و بسیاری دیگر از احساسات در بین زنان و مردان برخوردار بوده که زوجین تنها برای بارداری دست به رابطه و نزدیکی نمی زدند.

عوامل-تاثیر-گذار-در-بارداری

همین ویژگی برخورداری از هیجانات، لذات، فوران احساسات، آمیزش هر یک از زوجین، تحریک پذیری اندام های خصوصی و تناسلی مردان و زنان دلیل مناسب و قاطعی برای حصول رابطه و نزدیکی در زمان های مختلف است چرا که بنا به ذات و ماهیت انسانی بشر از همان ابتدا میل به تجربه بی نظیر ترین لحظات و احساسات و هم چنین سیر کردن میل جنسی و تحریک پذیری خود داشته اند و باید از درست ترین و اصولی ترین روش ها برای دستیابی به این اهداف عمل کنند.

مدت زمان دخول

مدت زمان دخول

مدت زمان دخول ( سکس ) و انزال یکی از پرسش های متداول زوجین در رابطه زناشویی است که موجب اختلاف های زیادی بین زوجین ساخته است؟ در مرحله اول باید گفت یک تایم دقیق نمی توان ذکر کرد و به اوامر زیادی بستگی دارد که در هر زوج متغیر است . با بررسی هایی که صورت گرفته ات عموما مدت زمان سکس معمولی بین 3 تا 8 دقیقه طول می کشد و رابطه ای که کمتر از 3 دقیقه طول بکشد سکس کوتاه می گویند و رابطه ای که بالاتر از 8 دقیقه طول بکشد سکس طولانی می گویند.

تعبیر بعضی افراد از رابطه رسیدن مرد به انزال است اما باید گفت که رابطه صحیح آن است که دو طرف رابطه به اوج لذت جنسی برسند و با وجود تفاوت انزال مرد از زن مدت زمان رابطه را افزایش می دهد

در رابطه طولانی باید در نظر داشته باشید که احتمال آسیب به ناحیه آلت تناسلی بیشتر می شود که می توانید با روغن های روان کننده این درد را کاهش دهید ولی سعی کنید بیشتر از 30 دقیقه رابطه نداشته باشید چرا که آثار مخرب زیادی را شاهد خواهید بود

آیا می توان در طول هفته چند رابطه جنسی داشته باشیم

با بررسی ها که صورت گرفته بیشتر زوجین حداقل در یک روز از هفته رابطه جنسی دارند که این رایج ترین سکس در جهان است اما برخی از افراد دارای میل جنسی بالایی هستند و درخواست رابطه بیشتر از یک بار درهفته را خواستار اند و چراکه این موضوع را مدیریت نکنید عواقب بدی را به دنبال خواهد داشت که ممکن است به دلیل ناتوانی فرد مقابل از او جواب رد بشنید و ادامه این مسئله باعث به هم خوردن عواطف و روحیه و سردی متقابل شود که در آخر به جدایی و یا زندگی بدون احساس تبدیل می شود

فواید رابطه جنسی زیاد

فواید رابطه جنسی زیاد

رابطه جنسی در سلامتی و روح و روان شما نقش مهمی دارد به برخی از فواید رابطه جنسی می پردازیم:

عوارض-خود-ارضایی-از-نظر-علمی بیشتر بخوانید: عوارض خود ارضایی از نظر علمی

  • تقویت سیستم ایمنی
  • کاهش خطر به بیماری هی قلبی
  • عشق بین زوجین افزایش
  • افزایش عواطف
  • حس اعتماد به نفس
  • کم شدن استرس
  • خواب آسان و راحت (دنج)
  • پایین آمدن فشار خون و….

باید در نظر داشته باشید که کیفیت رابطه جنسی مهمتر از کمیت رابطه است پس هرچه کیفیت رابطه بهتر باشد مزایای آن به مراتب بیشتر خواهد بود پس به دنبال مدت زمان بالای سکس نباشید بلکه با یک رابطه خوب و رسیدن به اوج لذت و راضی بودن از رابطه بیشتر حائز اهمیت است.

 

عوامل موثر در تعداد دخول

همان طور که در مسالب بالا گفته شد از مهم ترین و پر اهمیت ترین مسائلی که باید از سوی زنان و مردان در برقراری رابطه و نزدیکی به آن توجه شود تعداد دخول نرمال و فواصل بین دخول مدت زمان دخول و هم چنین دخول مناسب و اصولی بر اساس آناتومی و ساختار بدنی و اندام های خصوصی است.

دخول در هر یکی از افراد در حال رابطه از لذات و تحریک پذیری های بسیار بسیاری برخوردار است که امکان تجربه بهترین احساسات را به هر دو شخص می دهد اما نباید در روابط و نردیکی های خود از نحوه، نکات و شیوه های دخول و اهمیت های بسیار آنها غافل  چرا که در صورت رعایت نکردن برخی شرایط و نکات مانند تعداد دفعات دخول، مدت زمات دخول، تعداد رابطه و نزدیکی در هفته و یا حتی طول روز، فواصل بین دخول و نعوض و… عوارض و مشکلات بسیاری هر یک از زوجین را در آنده و حتی در حین رابطه تهدید می کند.

عوامل-موثر-در-تعداد-دخول

تعداد دخول نرمال در بین زوجین در حال رابطه باید به دقت و متناسب با قوای جنسی و جسمی و صد البته زمان های کاهش میل جنسی و برخی دوره های مانند دوره قاعدگی و دوره یائسگی صورت بگیرد و به همین دلیل می توان تعداد دخول نرمال برای هر یک از روابط و زوجین با تعداد رابطه متناسب را به صورت زیر بیان کرد.

تعداد رابطه نرمال

همانطور که گفته شد تاثیر گذار ترین شرط برای دست یافتن به تعداد دخول نرمال و متناسب انجام تعداد روابط متناسب با قوای جنسی و جسمی زوجین است که در صورت برخورداری از شرایط مناسب برقراری رابطه چند بار در طول روز نیز ایرادی ندارد.

شرط اول برای آماده شدن برای یک رابطه خوب رضایت هر دو طرف است پس مجبور کردن برای رابطه جنسی عواقب بدی را در پی خواهد داشت در بعضی از موارد زن ها ها که به اوج لذت و ارگاسم نمی رسن شکی از همسرشان هستند که خودشان با سرعت به ارگاسم (ارضا ) می شوند و کنار می کشند و زن در همان حالت رسیدن به اوج لذت باقی می ماند و ناتوان از ارضا شدن دچار تخریب روحی و جسمی می شود.

تعداد دخول نرمال

امروزه به دلیل رواج یافتن شیوه های و پوزیشن های مختلف دخول در بین زوجین هنگام رابطه تعداد دخول نرمال را نمی توان بر اساس معیار ثابت و قطعی سنجید چرا که برخی از زوجین در هنگان نزدیکی و رابطه دخول دهانی، واژینال، مقعدی و… را تجربه و لذت های هر یک از انها را کسب می کنند اما به طور کلی می توان گفت که تعداد دخول باید در اندازه و مقیاسی بوده باشد که باعث رنجش و آزار و اذیت هر یک از زوجین نشود و در کل تعداد دخول نرمال به مدت زمان رابطه نیز بستگی دارد.

چرا که تعداد دخول متناسب در صورت است که مدت زمان رابطه زمانی بین 3 الی 7 دقیقه یا 7 الی 13 دقیقه باشد و در زوجینی که مدت زمان رابطه و نزدیکی آنها مابین 1 الی 3 دقیقه یا 13 الی 30 دقیقه است باید به پزشکان و متخصصان معالج برای رفع مشکلات خود مراجعه کنند.

مطالب مرتبط: 

داشتن نزدیکی در زمان قاعدگی

بعد از چند بار رابطه باردار می شویم؟

رابطه زناشویی در ماه آخر بارداری

علائم بارداری ۴۸ ساعت بعد از رابطه

آیا نداشتن رابطه باعث تنگی واژن می شود؟

آیا رابطه دهانی باعث حاملگی می شود

آیا بارداری بدون دخول امکان پذیر است؟

کلام آخر

ما در مطلب بالا به همراه روانکده به بررسی مسائلی مانند چگونه باردار می شویم؟، عوامل موثر در بارداری، عوامل تاثیر گذار در تعداد دخول نرمال، تعداد رابطه نرمال و تعداد دخول نرمال پرداختیم تا با مطالعه این مطلب به سوالات خود در این زمینه دقیق ترین و درست ترین پاسخ ها را یافته باشید.

درباره “تعداد دخول نرمال” بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)